Reklama

Reklama

"Zawsze będę Cię kochać"

"Zawsze będę Cię kochać" Teresy Moniki Rudzkiej to oparta na faktach, poruszająca historia o niezwykłej więzi między matką i córką.

Co czuje matka, gdy los odbiera jej jedyną córkę? Wspaniałą, piękną, pełną życia dziewczynę - chwilę po ślubie i tuż przed obiecującą przyszłością?

"Zawsze będę Cię kochać" to zbiór maili, jakie matka wysyła do córki przez kolejne miesiące po jej śmierci. To chwytający za serce zapis codzienności, która bywa wtedy najtrudniejsza do zniesienia. To także opowieść o życiu, które, chcemy tego czy nie, biegnie dalej...

"Zawsze będę Cię kochać" jest książką o sile uczuć, które są trwalsze niż śmierć. To wzruszająca próba zatrzymania czasu i zapamiętania ukochanej osoby, która wciąż żyje w spędzonych wspólnie chwilach, w listach, rozmowach i wspomnieniach.

Reklama

Teresa Monika Rudzka jest dziennikarką piszącą życiowe historie do kobiecych magazynów. Zanim zajęła się pisaniem, pracowała min. jako bibliotekarka, agentka ubezpieczeniowa i sekretarka. "Zawsze będę Cię kochać" to jej czwarta książka. Jej wcześniejsze powieści: "Bibliotekarki", "Singielka" i "Kuzyneczki"podbiły serca polskich czytelniczek i szybko stały się bestsellerami.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje