Reklama

Lidia Kalita wie, dokąd przeniesie się świat mody po pandemii

Lidia Kalita stworzyła kolekcję New Paradise. Idealna dla kobiet kochających SPA

Do kobiecego ciała i potrzeb podchodzi niezwykle intuicyjnie. Rozmiar nie ma dla niej znaczenia, nawet z dżinsów potrafi wyczarować iście kobiecy look. O pracy przed i po pandemii, celebrytach i eventach oraz smakach życia opowiada Lidia Kalita.

Najnowsza kolekcja Lidii Kality może być zaskoczeniem dla wielu. Tym razem projektantka gwiazd postawiła na minimalizm i delikatne tkaniny w energetycznych odcieniach.

"Projektując modele, tworzyłam je z myślą o tym, co chciałabym zabrać na weekendowy, relaksujący wypad do Spa czy nad morze. Zależało mi, aby prezentowana linia składa się z ubrań przyjemnych, miękkich dla ciała w mocnych kolorach, które z całą pewnością wpłyną na pozytywny nastrój. Obecnie przebywamy głównie w domu, dlatego ta kolekcja ma zachęcać do zorganizowania Spa we własnym zakresie. Zaprosiłam do współpracy kilkoro ekspertów z dziedziny pielęgnacji o zdrowie i urodę, rośliny domowe, zdrowego żywienia i minduflness. Zapraszam wszystkich do udziału w naszych spotkaniach na moim Instagramie"- opowiada projektantka Lidia Kalita.

Nowa kolekcja powstała z myślą o kobietach, które pragną podkreślać naturalne piękno i pielęgnować ciało, umysł oraz swoje otoczenie. Projektantka dedykuje je na weekendowy relaks... w domowej oazie spokoju!

Reklama

Do swojej oazy spokoju Lidia Kalita zaprosiła redakcję Styl.pl. Oto, o czym opowiedziała przed kamerą. Zapraszamy na wywiad.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda | Lidia Kalita | Lidia Ostólska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy