Reklama

Reklama

Mama i córki w tych samych stylizacjach

Przypadek sprawił, że pochodząca z Wielkiej Brytanii Dominika robi karierę w mediach społecznościowych dzięki stylizowaniu siebie i dwóch córek w pasujące zestawy ubrań. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 310 tysięcy osób, a uroczymi zdjęciami zachwyca się cały świat.

Dwa lata temu Dominika zrezygnowała z pracy i poświęciła się wychowaniu swoich córek, 11-letniej dziś Amelii i 4-letniej Penny. Z czasem kobieta czuła się coraz bardziej samotna i Instagram stał się dla niej odskocznią od zmieniania pieluch i odprowadzania dzieci do szkoły.

Dziś na swoim koncie pokazuje urocze zdjęcia siebie i córek w pasujących stylizacjach. Wszystko zaczęło się od przypadku. Pewnego dnia szykując się z rana, niechcący ubrała siebie i małą Penny w pasujące koszulki w paski. Starsza Amelia nie wiedząc o tym, co działo się w sypialni, dołączyła do mamy i siostry w podobnym ubraniu. Tak zrodził się pomysł na projekt "All that is three", który pokochali internauci. Zobaczcie zdjęcia tej wspaniałej rodziny.

ReklamaZobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy