Reklama

Reklama

Mężczyźni o tych imionach mogą być najgorszymi partnerami

Partnera szuka się dziś w oparciu o różne kryteria. Niektórzy zwracają uwagę na znak zodiaku, więc dlaczego by z czystej ciekawości nie spojrzeć na imię danego mężczyzny? Być może okaże się, że jego zachowanie w dużym stopniu jest podobne do tego, czego można by się było spodziewać na podstawie znaczenia jego imienia. Wybraliśmy kilka najgorszych zachowań, które mogą wykazywać panowie, noszący dane imię. Jeżeli robią tak na co dzień, mogą być fatalnymi partnerami!

Edward

Edward to często wspaniały partner, który chciałby przychylić nieba swojej ukochanej, jednak jeśli nie zapanuje nad pewnymi słabościami, to na dłuższą metę niełatwo może być z nim wytrzymać pod jednym dachem.

Imię to pochodzi od słów ead i weard, które oznaczają dobrobyt lub szczęście oraz obrońcę. Nikogo nie powinno zatem dziwić to, że dla takiego mężczyzny status społeczny oraz materialny są niezwykle ważne w życiu. Niestety często stawia je na piedestale i zapomina o tym, że w życiu liczy się nie tylko praca.

Edward wie, jak zrealizować swoje cele, jest bystry, dobrze zorganizowany i przedsiębiorczy, co imponuje kobietom, ale często jest też do bólu przyziemny... 

Reklama

Lubi planować, ale nie ma w nim za grosz spontaniczności, więc ukochana raczej nie ma co liczyć na zbyt wiele niespodzianek. Osoba o tym imieniu myśli racjonalnie i ceni sobie rodzinę, więc raczej nie skusi się na skok w bok, ale na co dzień nie okazuje swojej wybrance zbyt dużo uczucia. Po prostu taki jest, a próby wzbudzenia w nim litości lub szantaż emocjonalny zazwyczaj zupełnie na niego nie działają.

Grzegorz

Mężczyzna o imieniu Grzegorz, co po grecku oznacza "czujny", trzyma się przyjętych przez siebie zasad moralnych. 

Jeśli coś nie idzie po jego myśli, może się bardzo zdenerwować i zareagować gwałtownie. 

Grzegorz na ogół nie zdradza, chyba że sam wcześniej tego doświadczył. Jest jednak zazdrośnikiem, który nie znosi niepewności, a jeśli uzna, że jego partnerka zbyt często widuje się z innym mężczyzną, może szybko zrobić jej awanturę i zagrozić rozstaniem. 

Zazwyczaj to namiętny, ale również porywczy kochanek, więc lepiej dwa razy się zastanowić, czy na pewno ten, z którym mamy do czynienia, nie wykazuje zbyt wielu niepokojących cech.

Jarosław

Jarosław jest połączeniem słów jaro — ostry i sław, czyli sławy. Nie jest to człowiek o łatwym charakterze i chociaż mężczyzna o tym imieniu jest bardzo ambitny oraz inteligentny, bywa zbyt pewny siebie, a nawet arogancki, przez co często zraża do siebie innych ludzi. 

Osoba, która nosi to imię, jest bystra, dzięki czemu szybko uczy się nowych rzeczy i pnie po szczeblach kariery w ekspresowym tempie. Niestety Jarosław musi szczególnie uważać, aby nie wpaść w pułapkę i nie zacząć myśleć o sobie jako o kimś lepszym od swoich znajomych lub podwładnych oraz nie zacząć traktować w ten sposób partnerki. 

W związkach może mieć również problem z zaufaniem, chociaż bardzo chciałby się zakochać. Mężczyzna o imieniu Jarosław często szuka ideału, ale przecież nie ma ludzi perfekcyjnych, więc im szybciej zda sobie z tego sprawę, tym lepiej dla niego. 

W przeciwnym razie będzie samotny albo zacznie próbować zmieniać ukochaną wedle swoich upodobań, a to nie jest nic dobrego!

Marek

Imię Marek pochodzi od imienia boga wojny Marsa i to właśnie jego ognisty charakter często przejawia się w temperamencie Marków. 

Marek wie, jak wyróżnić się z tłumu. W towarzystwie potrafi odgrywać pierwsze skrzypce, ale od czasu do czasu lubi też trzymać się na uboczu, aby obserwować innych i zdobyć cenne informacje, które wykorzysta w odpowiedniej chwili. 

Taki mężczyzna potrafi flirtować z kobietami, a im bardziej któraś mu się opiera, tym bardziej staje się nią zainteresowany. Lubi walczyć o uwagę kobiety, stopniowo ją zdobywając. 

Trzeba na niego jednak uważać, bo to fircyk, który często musi złamać wiele serc, zanim odda swoje jednej kobiecie. Kiedy już się zakocha, nie będą interesowały go przygody, ale ciężko stwierdzić, kiedy nastąpi ten moment.

Klaudiusz

Imię Klaudiusz pochodzi od słowa claudus, które oznacza — niepewny i, jakby proroczo, niezdecydowanie jest często niejako wpisane w charakter mężczyzny o tym imieniu. 

Klaudiusz ma dobre serce, jednak każde większe niepowodzenie sprawia, że zamyka się w sobie i zmienia swój kierunek działania o sto osiemdziesiąt stopni. Zmienia zdanie co pięć minut, szukając planu na siebie, a w relacjach damsko-męskich bywa niestabilny. 

To kobieciarz, któremu zazwyczaj trudno jest dochować wierności jednej partnerce. Poza tym nie lubi rutyny, więc chętnie podróżuje i odkrywa nowe miejsca, co wydaje mu się znacznie ciekawsze niż prozaiczne obowiązki domowe. Jeżeli ma być szczęśliwy w związku, to ta jedyna musi być osobą tak samo żądną przygód. 

Konrad

Imię Konrad pochodzi od słów: kuoni i rad, które po polsku oznaczają: śmiały i rada. Jak można się więc domyślić, nie jest to mężczyzna, któremu brakuje pewności siebie. Człowiek o tym imieniu jest wygadany, kreatywny i chętnie wyraża swoje zdanie na różne tematy. 

Doradza swoim znajomym nawet wtedy, gdy nikt go o to nie prosi. Związek z Konradem na pewno będzie ekscytujący, bo ten pan ma 100 pomysłów na minutę, jednak, jak można się domyślać, nieco gorzej bywa z ich realizacją. Mężczyzna, który nosi to imię, jest zmienny, dlatego w jednej chwili może być czymś absolutnie zachwycony, a chwilę później stwierdzić, że jest to pospolite, więc już go nie interesuje. 

Niestety jego dwoistość przejawia się również w relacjach miłosnych. Z jednej strony chce się ustabilizować, bo pragnie ciepła i głębokiej więzi, a z drugiej — stały związek bywa dla niego męczący, więc może chcieć szybko się z niego ulotnić lub zapragnąć przeżyć przelotny romans. 

Czytaj również: 

Poczucie winy: Jak wybaczyć samemu sobie? 

Kompromitacja Moro na scenie w Sopocie 

Kiedy nie oznacza tak?

Zobacz także

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: imiona | znaczenie imion | partnerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy