Reklama

Reklama

Najgorętsi przystojniacy z rodzin królewskich. Wschodzące gwiazdy

Życie w rodzinie królewskiej może być dalekie od bajki, o czym świadczy choćby wywiad, którego udzielili Harry i Meghan dla Oprah. A jednak pochodzenie z królewskich czy książęcych rodzin nadal robi wrażenie i porusza wyobraźnię. Zamki i pałace, reguły dworskiej etykiety, ale też intrygi i zawiłe rodzinne powiązania przywodzą na myśl świat baśni i fascynujących opowieści.

To okruchy świata, który już przeminął. Choć w niektórych częściach świata są jeszcze królowie mający realną władzę polityczną, w Europie to już tylko echa przeszłości. Ale czy to oznacza, że nie ma już bajecznie przystojnych książąt, którzy wygrali od losu wszystko: fortunę, urodę i dobre urodzenie? Ależ oczywiście, że są. Poznajmy ich.

Achileas-Andreas, Książę Grecji

Glücksburgowie rządzili Grecją do obalenia monarchii w 1973 roku. Achileas-Andreas urodził się wiele lat później w Nowym Jorku, jako drugie dziecko Pavlosa, księcia Grecji i Danii, syna ostatniego króla Grecji. Choć Pavlos przyszedł na świat, jako następca tronu, zostanie królem nigdy mu tak naprawdę nie groziło.  Mógł sobie za to wybrać żonę według własnego upodobania, a nie według zasad dynastycznych. Poślubił Marie-Chantal, założycielkę i szefową marki odzieży dziecięcej Marie-Chantal. Ma z nią pięcioro dzieci.

Reklama

Achilleas-Andreas ma 21 lat, studiuje na Uniwersytecie w Nowym Jorku i może sobie pozwolić na rzeczy, o których William czy Harry mogliby tylko śnić!          

W 2019 roku wystąpił na przykład gościnnie w operze mydlanej "Moda na sukces". Jest niezwykle aktywny (i popularny na Instagramie). Zdjęcia z imprez z przyjaciółmi, i z eventów z royalsami, zwykłe zdarzenia z codziennego dnia, niekoniecznie grzeczne, niekoniecznie upozowane.

Pamiętacie aferę, która wybuchła, kiedy okazało się, że książę Harry ma tajne konto na Facebooku? Achileas-Andreas nie musi się z tym kryć.

Jak do tej pory Achilleas-Andreas nie przyciągnął nadzwyczajnej uwagi świata (poza pół milionem followersów na Instagramie), ale to może wkrótce się zmienić. Tatler już nazwał młodzieńca jednym z największych przystojniaków wśród royalsów.

Achilleas-Andreas bez wątpienia ma doskonałe geny, a starannie podkręcone loczki sugerują, że dba o urodę i chce się podobać. I choć, podobnie jak ojciec, nigdy nie zostanie królem, świat celebrytów niewątpliwie czeka na niego z otwartymi rękoma.

Mikołaj, książę Danii

23-letni książę Danii już znalazł swoje miejsce w świecie show-biznesu. Syn rozwiedzionej pary: księcia Joachima i Aleksandry, hrabiny Frederiksborgu jest siódmy w kolejce do duńskiego tronu i 226. do tronu brytyjskiego. Nie musi zawracać sobie zatem głowy przygotowaniami do zawodu króla i poświęca się karierze w... modelingu.

W 2018 roku książę Mikołaj podpisał kontrakt z agencją Scoop Models i jeszcze w tym samym roku zadebiutował na wybiegu w pokazie Burberry podczas londyńskiego Tygodnia Mody. Jego występy w pokazach Diora zaowocowały jakże adekwatnym przydomkiem Książę Dior, a Instagram dosłownie oszalał na jego punkcie.

Młody książę Mikołaj nie stawia jednak wszystkiego na jedną kartę i studiuje także zarządzanie biznesem.

Samuel i Arthur Chatto

Czasy, kiedy to William i Harry znajdowali się na topie wśród gorących przystojniaków z rodziny królewskiej, dawno już minęły. Obaj są żonaci, a prasa pisze o nich bardziej w kontekście konfliktów rodzinnych, kolejnych dzieci i problemów z łysieniem. Uwaga młodych Brytyjek skoncentrowana jest obecnie na młodych i przystojnych braciach Chatto.

Samuel i Arthur Chatto są wnukami księżniczki Małgorzaty, siostry królowej Elżbiety II. Tak duże zainteresowanie wynika między innymi z tego, że Samuel i Arthur, którzy zajmują 25. i 26. miejsce w kolejce do tronu, są zwolnieni z zakazu posługiwania się mediami społecznościowymi, jaki obowiązuje w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Ich pozycja w niej jest na tyle marginalna, że mogą sobie pozwolić na publikowanie czarujących fotek na Instagramie, dzięki czemu królują już wśród nastoletniej części żeńskiej publiczności.

Nic dziwnego, 24-letni Samuel i 22-letni Arthur są nie tylko przystojni. Obaj wybrali studia na kierunku historia sztuki (Samuel już je ukończył) i pod wieloma względami uzupełniają się na tyle, by odpowiadać rozmaitym dziewczęcym gustom.

Samuel Chatto to typ romantyka, jego pasja to garncarstwo, jest też wykwalifikowanym instruktorem jogi. Artur Chatto to sportowiec i dusza towarzystwa. Swoimi osiągnięciami na siłowni dzieli się z fanami na Instagramie. Nie stroni też od bardziej ekstremalnych wyczynów jak nurkowanie pod lodem na Grenlandii, wspinaczka w Alpach czy wioślarstwo wytrzymałościowe.

Są i bardziej "baśniowe" elementy jego życiorysu. W latach 2009-2015 Arthur był na brytyjskim dworze paziem i do jego obowiązków należało noszenie trenu królowej podczas ważnych uroczystości.

Oczywiście uroczy bracia Chatto nie są pozbawieni wad. Mianowicie obaj mają już swoje dziewczyny i pozostają obojętni na westchnienia tysięcy młodych Brytyjek.

 Czytaj również:

Jecca Craig to największa miłość Williama? Księżna Kate jej nie cierpi!

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć. Te zdjęcia pamięta każdy!

         

   

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy