Reklama

Pięć kwestii, które mogą zniechęcić do ciebie mężczyzn na pierwszej randce

Wychodzisz na randkę z mężczyzną swoich marzeń i chcesz zrobić dobre wrażenie? Sprawdź, czego należy unikać, by nie zniechęcić go do siebie na samym początku.

Gdy zaczynasz randkować czujesz podekscytowanie przed zbliżającym się spotkaniem. Na te rzeczy powinnaś uważać, żeby nie zepsuć pierwszego wrażenia!

Kopciuszek

Baśniowa bohaterka wybierając się na wymarzony bal założyła piękną suknię i szklane pantofelki. Nie wyobrażała sobie, by na tak ważnym wydarzeniu pojawić się w nieodpowiednim stroju.

Ty też powinnaś przywiązać większą uwagę do swojego wyglądu, jeszcze zanim wyjdziesz na randkę. Nikt nie mówi, że musisz spędzić cały dzień przed lustrem, ale czysty, starannie dobrany strój, delikatny makijaż, ładna fryzura, zadbane paznokcie czy delikatna woń perfum to coś, na co mężczyźni naprawdę zwracają uwagę. Chyba nie chcesz, by facet z twoich snów zapamiętał cię jako zaniedbaną kobietę ze obdrapanym lakierem na paznokciach?

Reklama

Śmierdząca sprawa

Choć czasem może być ciężko powstrzymać się od nałogu, dla własnego dobra w dniu randki zrezygnuj z palenia papierosów. Ich zapach ciężko zatuszować nawet jeśli przed wyjściem spryskasz się perfumami.

Zadbaj o to zwłaszcza wówczas, gdy mężczyzna, z którym się umówiłaś jest niepalący. On dużo łatwiej wyczuje od ciebie smród spalonego tytoniu, nawet jeśli wydaje ci się, że pozbyłaś się go na dobre. Jeżeli w sytuacjach stresowych trudno ci obyć się bez "dymka", spróbuj powstrzymać się od analogowego papierosa na rzecz systemu podgrzewającego tytoń IQOS. To urządzenie elektroniczne, które podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe do temperatury znacznie niższej od temperatury spalania. Ponieważ IQOS podgrzewa tytoń nie spalając go, produkt nie wytwarza dymu ani popiołu, a jedynie aerozol zawierający nikotynę. W ten sposób eliminuje większość substancji smolistych i niechciane na randce "efekty uboczne", takie jak brzydki zapach we włosach, na skórze, ubraniach czy w ustach.

Niebezpieczny kieliszek

Jeśli w stresie zdarza ci się częściej sięgać po napój i już w ciągu kilku minut orientujesz się, że osuszyłaś już cały kieliszek wina, lepiej uważaj. Wypijając zbyt dużą ilość alkoholu na pierwszej randce możesz tylko zniechęcić do siebie mężczyznę.

Nie ważne, czy masz mocną głowę czy już po dwóch kieliszkach zaczynasz bełkotać - gdy zbyt często sięgasz po kieliszek, partner może odczytać to jako sygnał ostrzegawczy. Jeśli mimo starań wciąż zdarza ci się popijać stres, lepiej zamów wodę.

Przesadna niezależność

Nie nastawiaj się na to, by za wszelką cenę pokazać, jak bardzo samowystarczalna jesteś. To prawda, że mężczyźni lubią pewne siebie kobiety, jednak przesada nie jest wskazana. Wysyłając komunikat "nikogo nie potrzebuję, doskonale radzę sobie samodzielnie" tylko zniechęcisz potencjalnego partnera. To nie ty masz być mężczyzną podczas tego spotkania.

Nie próbuj również zdominować swojego rozmówcy w czasie konwersacji. Nie chodzi o to, byś przez całą randkę siedziała cicho i tylko odpowiadała na pytania, jednak niech twoje życie nie będzie tematem przewodnim tego wieczoru.

Zagubiona dziewczynka

Nie możesz również przesadzać w drugą stronę. Mężczyźni lubią kobiety, które mają własne zdanie, dlatego nie zgrywaj nieporadnej dziewczynki. To wcale nie jest tak słodkie, jak ci się wydaje.

Faceci idąc na randkę chcą spotkać się z pewną siebie kobietą, z którą można dyskutować na różne tematy. Nic nie odstrasza ich tak skutecznie jak przekształcenie romantycznego wyjścia w opiekę nad dużym dzieckiem. Żeby mu zaimponować znajdź balans między silną i niezależną kobietą a zagubioną dziewczynką. To prawdziwy klucz do sukcesu.

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy