Reklama

Reklama

Pokazała swoje ciało po porodzie. W sieci zawrzało

Sarah Turner podzieliła się z internautami najbardziej intymnymi chwilami ze swojego życia. Pokazała, jak jej ciało wyglądało zaraz po porodzie. Kobiety z całego świata dziękują jej za odwagę.

Sarah Turner umieściła na portalu społecznościowym dwa zdjęcia. Jedno z nich jest urocze, tysiące podobnych można znaleźć w sieci. Młoda mama przytula synka, którego dopiero co urodziła. Drugie wzbudza ogromne kontrowersje.

Kobieta stoi ubrana jedynie w podkład poporodowy, rękoma trzyma obolałe piersi, jej brzuch wbrew oczekiwaniom wielu nie zniknął chwilę po urodzenia dziecka - to można zobaczyć na drugiej fotografii. Sarah Turner w opisie zdjęcie przeprosiła wszystkich, którzy mogą się poczuć nim zniesmaczeni, ale nie widzi powodu, dla którego miałaby go nie publikować. Właśnie tak wygląda ciało kobiety po porodzie.

Reklama

Kobieta dodała, że mimo wyglądu i bólu, który odczuwała, były to jedne z szczęśliwszych chwil w jej życiu.

Sarah nie spodziewała się, że jej zdjęcie wywoła tyle komentarzy. Głównie tych pozytywnych. Kobiety dziękują jej za szczerość i uwagę. Podkreślają, że wiele osób zwyczajnie nie wie, jak wygląda kobiece ciało po porodzie. Internautki doceniają, że Turner pomaga przełamać pewne tabu.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy