Reklama

Porady doskonałej pani domu

Jak dobrać biustonosz, gdy natura hojnie nas obdarzyła i o czym pamiętać, idąc na prześwietlenie.

Jaki biustonosz na duży biust?

Kobiety z dużym biustem mają spory problem z wyborem ładnego, a przede wszystkim funkcjonalnego biustonosza. Kilka prostych błędów może prowadzić do nieestetycznego opadania skóry poza obręb miseczki, powodując tym samym - widoczny nawet pod obcisłym ubraniem - efekt "podwójnych piersi".

Większy biust wymaga podtrzymania, a jednocześnie odciążenia w okolicy barków, pleców i ramion. Dlatego do piersi dużych rozmiarów najlepsze jest dobranie biustonosza bez fiszbin, w formie pół gorsetu z trzyczęściową miseczką z podszytą wstawką z boku, która sięga do ramiączka.

Reklama

Ważne są też szerokie ramiączka odciążające wzmocnione fiszbinami i podszyte pianką w okolicy ramion.

Kupując taki stanik, zwróćmy uwagę na tylną jego część, która powinna być wysoko zabudowana i regulowana 3-stopniowo za pomocą 4 haftek.

Promieniowanie RTG. Czy jest bezpieczne?

Zdaniem naukowców badania z użyciem promieniowania rentgenowskiego nie pozostają bez wpływu na organizm, dlatego nie powinno się narażać chorych na zbyt częste badania z użyciem promieni RTG.

Warto wiedzieć, że różne badania mają różne dawki np. zwykłe zdjęcie rentgenowskie, to dawka setki razy mniejsza, niż badanie tomografem komputerowym.

Nowoczesne aparaty lepiej diagnozują, ale mają też większą dawkę promieniowania.

29/2014 Rewia

Więcej porad znajdziesz w serwisie:

Gładkie stopy bez tarki. Prosty krem za mniej niż złotówkę!

Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta

Jak dbać o storczyki, aby kwitły przez wiele lat?


Rewia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama