Reklama

Reklama

Wnuczek podarował 90-latce sesję zdjęciową. Efekty podbiły sieć!

Tuż przed swoimi dziewięćdziesiątymi urodzinami Aquilina Cabahug z Filipin mogła przypuszczać, że rodzina wymyśli dla niej jakaś niespodziankę. Ale z pewnością nie domyślała się, że wkrótce stanie się gwiazdą internetu!

Na pomysł wpadł wnuczek kobiety, Raymond Cabahug. Zorganizował on trwającą cztery godziny przedurodzinową sesję zdjęciową. 25-letni fotograf, Michael Chan, któremu zlecono wykonanie fotografii, miał poważne obawy przed przystąpieniem do pracy. Wbrew pozorom kilkugodzinne pozowanie może okazać się dość wyczerpującym zajęciem. Szczególnie, jeśli modelka ma niemal 90 lat!

Ku zaskoczeniu fotografa i rodziny, Aquilina poczuła się podczas sesji jak ryba w wodzie. Pozowała chętnie i z ogromnym wdziękiem. W efekcie powstały zdjęcia i film, które rozeszły się po sieci wiralowo, a internauci zachwycili się zarówno modelką jak i pracą wykonaną przez fotografa.

Reklama

Okazało się, że piękno nie zna granic i nie jest zależne od wieku. Aquilina podbiła serca internautów swoją naturalnością, wdziękiem i osobowością. Okazało się, że by wypaść fantastycznie podczas sesji zdjęciowej, nie potrzebowała operacji plastycznych ani zastrzyków z botoksu. Była po prostu sobą.

Sesja okazała się trafionym prezentem i sprawiła modelce ogromną przyjemność. Jak widać, dla kobiet w każdym wieku ważne jest to, by ktoś zechciał dostrzec drzemiące w nich piękno. Profesjonalna sesja zdjęciowa może być na to doskonałym sposobem.

Katarzyna Skrzynecka nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Juror". Głosuj online! Głosowanie trwa do 11 lutego.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: magazyn | sesja zdjęciowa | staruszka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy