Reklama

"Zdrady to ja nie wybaczę"

Magdalena Schejbal (35) lubi postawić na swoim. W życiu prywatnym, i w zawodzie aktora. Choć rozstała się z serialem "Szpilki na Giewoncie", to nie żałuje, bo dostała główną rolę w innym - "Mąż czy nie mąż".

Mama 6-letniego Ignacego i 3-letniej Anielki zdradza nam, gdzie jest jej prawdziwy dom i kiedy wreszcie weźmie ślub.

Marta w serialu "Mąż czy nie mąż" wybacza zdradę mężowi. Pani by potrafiła?

- Muszę przyznać, że mam trudność z wybaczaniem, bo jestem osobą raczej pamiętliwą. Raz poważnie zraniona czy oszukana, nie zaufam ponownie. Jeżeli podwaliny i fundamenty zaufania zostają zachwiane i naruszone, to budowanie na nich, mija się z celem. I tak się w moim życiu zdarzało.

Pani ojciec, aktor Jerzy Schejbal, pomaga w opiece?

Reklama

- I to bardzo. Witamy go wtedy jak cudownego gościa. Chciałabym, żeby bywał u nas częściej, a mniej skupiał się na pracy. Ale ponieważ jest dziadkiem czynnym zawodowo, na razie zostaje mu to wybaczone (śmiech).

W Zakopanem, gdzie ma pani dom, zostało wielu przyjaciół?

- Mam tam wielu fantastycznych przyjaciół, ludzi, za którymi tęsknię, i do których wracam. Budowanie więzi międzyludzkich w Warszawie, gdzie pracuję i także mam dom, to nie lada wyzwanie. Tu wszyscy są zabiegani. Sama jestem wiecznie niedostępna albo poza zasięgiem, więc się nie gniewam tylko podtrzymuję więzi. Tak jak potrafię i na ile czas mi pozwala.

Pani partner jest także pani menadżerem. Jak się wam pracuje?

- Sam fakt, że już tak długo udaje nam się łączyć te kwestie ze sobą, może świadczyć o tym, że nie jest najgorzej. Bardzo dobrze się dogadujemy. Świetnie nam się pracuje.

Co pani myśli o małżeństwie? Zdecyduje się pani na ślub?

- Nic nie myślę na ten temat i trudno mi się wypowiadać w tej kwestii. Temat małżeństwa nie spędza mi snu z powiek.

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy