Reklama

Argan Oil Eveline

Połączenie właściwości filtra z olejkiem aragnowym daje kosmetyk, który chroni, pielęgnuje, pobudza komórki do regeneracji i skutecznie niweluje uszkodzenia DNA.

Wodoodporne emulsje do opalania SPF 25 i SPF 30 firmy Eveline Cosmetics to dwa nowoczesne kosmetyki z filtrami, które nie tylko dają wysoką ochronę UVA i UVB, ale także dzięki dodatkowym składnikom takim jak: olej arganowy, masło kakaowe i antyoksydanty odżywiają i regenerują skórę. Zastosowanie tych produktów zapewnia nie tylko ochronę przez słońcem, ale także profesjonalną pielęgnację skóry.

Po korzystaniu z plażowania koniecznie należy sięgnąć po Głęboko nawilżający balsam po opalaniu dla całej rodziny zawierający tak ważne dla ukojenia skóry: D-panthenol, allantoinę, olej arganowy i kwas hialuronowy. Balsam od razu odżywia skórę i ma działanie tonizujące.

Niezwykle ciekawymi produktami są tak zwane przyspieszacze opalania, których nie należy mylić z samoopalaczami. Przyspieszacz opalania na plażę i do solarium SPF 6 (forma emulsji i olejku)zawiera kompleksy, które zwiększają wydzielanie melaniny w skórze dzięki czemu opalenizna powstaje szybciej i co bardzo istotne wygląda zupełnie naturalnie. Są one w pełni bezpieczne. Dodatki oleju arganowego, juglonu, ratanii i beta-karotenu nie tylko chronią skórę i zwiększają jej elastyczność, ale także powodują, że opalenizna ma ładny koloryt i dłużej utrzymuje się.

Współczesne kosmetyki dają możliwość bezpiecznego opalania się i należy z tego korzystać. Następstwa lekkomyślności w ekspozycjach na słońce dają o sobie znać nie tylko po powrocie z plaży ale na pewno odezwą się ze zwielokrotnioną siłą po wielu latach i wtedy można co najwyżej żałować, że nie było się wystarczająco ostrożnym w korzystaniu ze słońca.

Reklama


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy