Reklama

Co błyszczy i świeci: Nowe trendy w modzie

Długie kolczyki wyglądające jak kościelne żyrandole, srebrne i złote łańcuchy przytwierdzone do paska, albo paski zrobione z łańcuszka, perły – pod każdą postacią – oto jesienny trend już dzisiaj zapowiadający, co powinniśmy nosić zimą.

Najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty - śpiewała Marilyn Monroe. W tym sezonie możemy sparafrazować słowa piosenki mówiąc, że najlepszym przyjacielem kobiety jest wszystko co błyszczy, a błysk ten, po prostu, dodaje blasku.

Jeśli kolczyki - to na bogato - długie, huśtające się w powietrzu, zrobione z kryształowych paciorków, pereł, wielu warstw cienkich łańcuszków i innych błyskotek. Mają być wystawne i przyciągające uwagę.

Nie inaczej jest na szyi, chociaż pamiętać trzeba, że owa wystawność będzie mile widziana na przyjęciu, niekoniecznie w biurze, czy na zakupach. Na co dzień wybierzmy delikatniejsze łańcuszki, z zawieszkami imitującymi kwiaty. Motywy kwiatowe cieszą się dużym powodzeniem i trudno się dziwić - mają niekończące się możliwości inspiracji artystycznych.

Reklama

Okazuje się, że łańcuszki nie tylko są ozdobą uszu, ale i taki, chociaż tu powinniśmy mówić raczej o łańcuchach. I tych przywieszanych, opadających na biodro, bądź nawet udo, aż po te okalające talię, z których zrobione są paski.

Jesienna moda zapowiada bogaty karnawał. Sięgnijmy zatem po błyszczące ozdoby, które dodadzą każdej z nas blasku. Może i nie wszystko złoto, co się świeci, za to wszystko co się świeci jest obecnie na czasie.


Zobacz także:

Katarzyna Dowbor jeszcze nigdy nie była tak szczera! 

Agnieszka Maciąg dzieli się swoim doświadczeniem. Co należy zmienić w życiu, aby być szczęśliwym? 

Dlaczego mężczyźni boja się silnych kobiet?

***


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: biżuteria
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama