Reklama

Co mówi o tobie kształt stopy?

Okazuje się, ze stopa do stopy nie podobna. Ich kształt już dawno został określony przez ekspertów. Stopa zdradza twój charakter. Masz się czego obawiać?

Stopa górski szczyt

Większość kobiet ma właśnie ten kształt stopy. Delikatna, w rozmiarze 36-38 nie sprawia problemów, jeżeli chcemy kupić obuwie. Palce niczym równia pochyła schodzą się blisko ze sobą od największego do najmniejszego.

Osoby o tym kształcie stopy to lekkoduchy, które nie wybiegają w przyszłość. Odsuwają od siebie zmartwienia. Kobiety z takimi stopami to urodzone uwodzicielki. Ich znakiem rozpoznawczym jest budowanie aury tajemniczości wokół siebie.

Stopa rzymska

Silne cechy przywódcze. Osoby o tym kształcie stopy lubią dominować w pracy, ale także w kontaktach towarzyskich ostatnie zdanie należy do nich.

Są ciekawi. Wycieczka na drugi koniec świata nie stanowi dla nich problemu. Podejmowanie wyzwań i uczenie się nowych rzeczy nadaje sens ich życiu. Wymagają od siebie więcej niż od innych. To ekstrawertycy, którzy podczas kwarantanny nie mogą znaleźć sobie miejsca w czterech ścianach.

Reklama

Stopa kwadratowa

Łatwo ją rozpoznać. Jeżeli górna linia palców tworzy niemal jedną wysokość, to znaczy, że mamy do czynienia z tzw. stopą kwadratową.
Jej kanciasty kształt przypisywany jej osobom, które twardo stąpają po ziemi.

To kobiety, dla których spontaniczne zachowania są odległą galaktyką. Decyzje podejmują tygodniami, wcześniej dogłębnie je analizując. Impuls? Nie w tym przypadku. Jednak jest coś, co przeważa szalę... takim osobom możesz bezgranicznie zaufać. Powierzona tajemnica zostanie między wami. Unikają plotek, a zdanie na temat osób trzecich wyrabiają sobie na podstawie własnych doświadczeń, a nie pomówień.

Stopa grecka

Niegdyś była przypisywana starym pannom. Kiedy widziano, że drugi palec wystaje ponad szereg, nie wróżono dziewczynie szybkiego zamążpójścia. Osoby o tym kształcie stopy mogą czuć się wyjątkowe, bo grecka stopa nie zdarza się często wśród populacji.

Zauważono, że osoby z dłuższym drugim palcem u stopy są demonami dobrej zabawy. W ich towarzystwie nigdy nie będziesz się nudzić. Niestety rozrywka często przysłania obowiązki, dlatego nie brakuje w tym gronie osób zestresowanych i nerwowych.

Zobacz także: 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy