Reklama

Reklama

Czerwcowe potyczki

Pojawienie się w programie telewizyjnym czy na pokazie mody jest dla gwiazd egzaminem ze stylu. Niektóre oblewają...

Klasa na obcasach

Katarzyna Wilk

Wokalistka postawiła na ubrania z popularnej Zary, ale zmieniła je w niepowtarzalny zestaw, dodając do marynarki metalowe pagony. Mały koszt - duży efekt.

Morelowa melodia

Anna Mucha

Kupowanie kolejnych szpilek z czerwoną podeszwą od Louboutina jest pasją aktorki. To one grają pierwsze skrzypce w tym zestawie. Śliczna sukienka to dodatek.

Czerń z pieprzem

Małgorzata Kożuchowska

Sukienka Gosi Baczyńskiej jest prosta, ale nienudna. Uroku dodają jej np. guziki wokół pasa. Małgosia kocha piękne szpilki, jak te Nicholasa Kirkwooda, a my kochamy jej styl!

Reklama

Trójkąt bermudzki

Kinga Rusin

Stylistka, która skłoniła Kinge do założenia tej sukni, musiała użyć szantażu lub hipnozy. Efekt? Prezenterka zamieniła się w zagadkę anatomiczną. Nie wiadomo, gdzie co się kończy, a gdzie zaczyna.

Plastik nie fantastik

Anna Bosak

Ten strój był najgłośniej krytykowanym zestawem ostatnich tygodni. Plastikowa bluza od dresu, sukienka z poliestru i straszne legginsy. Brak wyczucia w każdym calu. Zęby bolą!

Ubierz się, dziewczyno!

Ewa Szabatin

Strój enerdowskiej gimnastyczki obnażył wszystko, w tym najmniejsze mankamenty sylwetki tancerki. Gdyby nie naszyjnik, szpilki i torebka, byłby idealny do ćwiczeń na trapezie.

SHOW 13/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy