Reklama

Reklama

Domowy trening stał się hitem Instagrama

Zamknięte siłownie, odwołane zajęcia sportowe czy nieczynne baseny zmuszają nas do wykonywania ćwiczeń w domu. W końcu liczymy na to, że nasze starania się opłacą i w wakacje będziemy mogły pokazać smukłe sylwetki w letnich sukienkach. Jak przygotować ciało na nadchodzące ciepłe miesiące? Instagramerki mają na to niecodzienny pomysł.

Treningi domowe to jedna z niewielu możliwości do kontynuowania aktywności fizycznej w pandemii. Kupujemy więc maty do jogi, fikuśne stroje sportowe, a nawet hantle czy bieżnię, żeby tylko nie wypaść z formy i nie zasiedzieć na kanapie.

Nic dziwnego, że influencerki na całym świecie dwoją się i troją, aby wymyślić ciekawe formy wysiłku fizycznego. Jeden z nich niedawno stał się hitem internetu.

Okazuje się, że trening wykonywany w warunkach domowych, wcale nie musi być nudny. W końcu ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia. Wie to doskonale influencerka Kaisa Keranen, która ostatnio pokazała swoim fanom, jak dbać o sylwetkę, wykorzystując do tego... papier toaletowy.

Reklama

Kaisa ułożyła rolki papieru w wysoką wieżę, a później przeskakując z jednej strony na drugą, przekładała je z miejsca na miejsce. Wykorzystała je również do wykonywania pompek, skłonów oraz wymachów nogami. Jak widać, papier toaletowy może posłużyć do wielu ćwiczeń!

Wykorzystacie trik gwiazdy internetu podczas swoich treningów?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: ćwiczenia | siłownia | pandemia | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy