Reklama

Gemini hair. fryzura zrobi furorę w 2023 roku. Zdecydują się tylko odważni

Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku jedną z najmodniejszych fryzur będzie coś wyjątkowo oryginalnego i niespotykanego. Styliści zapowiadają, że tzw. "gemini hair" już wkrótce w Polsce może stać się prawdziwym hitem. Jak wygląda i dla kogo jest dedykowana?

Gemini hair będzie hitem 2023 roku? Wszystko na to wskazuje

Nowy rok zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o trendy w fryzjerstwie. Chodzą pogłoski, że do modnych nowości dołączy sporo ekstrawaganckich, odważnych cięć i upięć. Styliści już zacierają ręce, bo w sieci pojawiły się informacje, że jedną z najmodniejszych tegorocznych fryzur będzie coś dotąd niespotykanego, a mianowicie tzw. gemini hair, czyli kolorowe włosy.

Na czym polega farbowanie włosów w stylu gemini?

Jak podają zagraniczne media, za rozpowszechnieniem tego trendu stoi "pokolenie Z" oraz milenialsi. Farbowanie włosów, które ma zrobić furorę w salonach fryzjerskich polega na łączeniu naturalnych odcieni włosów z jasnymi błękitami, fioletami i różami oraz zaplataniu ich w warkocze. Najbardziej na topie mają być niebiesko-czarne oraz lawendowe w połączeniu z blondem.

Reklama

Czytaj też: Odmładza twarz i dodaje uroku. Ta fryzura to powrót do lat 90.!

Pomysłodawcy przekonują, że dwa wyraźnie odcinające się kolory na włosach są lepszym rozwiązaniem niż jeden - ich zdaniem jest to doskonały sposób na wyróżnienie się "w tłumie".

Czyta też: Naturalna wcierka za niecałe 2 zł! Włosy odżyją w kilka tygodni

Nietradycyjny, oryginalny, zwracający na siebie uwagę kolor włosów to zdaniem dzisiejszej młodzieży przystępny sposób wyrażania siebie, a także pewnego rodzaju bunt przeciwko temu, co jest nam narzucane. Zdaniem niektórych do powstania tego trendu przyczyniła się też pandemia Covid-19, kiedy to byliśmy zmuszeni chodzić w maseczkach i tym samym zasłaniać swoją twarz. Zdaniem miłośników gemini hair, rok 2023 to doskonały czas, by w końcu poczuć się "widzianym" i podsycić ludzkie pragnienie autentyczności.  

Czytaj też: Kosztuje w aptece 4 zł, a działa cuda. Szczelnie wypełnia wszelkie zmarszczki i bruzdy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: najmodniejsza fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy