Reklama

Genialny patent na zmarszczki wokół oczu. Jedna aplikacja kosztuje zaledwie złotówkę!

Czy naturalne sposoby na zmarszczki faktycznie działają? Eksperci uważają, że tak, a najlepszym dowodem są kobiety, które stosują je od lat i cieszą się piękną, jędrną skórą. Oto jeden z najbardziej skutecznych i tanich trików urodowych, który pomoże uporać się z problematycznym zmarszczkami wokół oczu.

Zmarszczki wokół oczu i ust pojawiają się z reguły najwcześniej - o te delikatne i wrażliwe strefy trzeba więc bardzo dbać. Wiele pań, aby opóźnić pojawianie się oznak starzenia i zlikwidować już widoczne zmarszczki decyduje się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne, często bardzo kosztowne.  

Zwolennicy naturalnych i tanich rozwiązań zachęcają natomiast to wypróbowania metod nieinwazyjnych, a równie skutecznych. Co więcej, produkty, które w tym pomogą każdy ma swojej kuchni. Jeden z polecanych trików na zmarszczki wymaga użycia... jajka! Oto co należy zrobić.

Reklama

Zobacz też: Domowy hit na zmarszczki. Kupisz za złotówkę, a działa jak krem z drogerii

Białko jaja kurzego na zmarszczki

Okazuje się, że jajka są nie tylko odżywczym pożywieniem, ale mogą też był stosowane zewnętrznie na włosy czy skórę. W przypadku walki z pojawiającymi się na twarzy zmarszczkami pomocne będzie konkretnie białko jaja kurzego, które wykazuje dobroczynny wpływ na wygląd cery. Wszystko to za sprawą kolagenu i innych cennych składników, które poprawiają elastyczność naskórka, napinają go i kurczą pory. Regularne aplikowanie surowego białka na delikatną skórę w okolicy oczu sprawi, że stanie się ona bardziej promienna i odzyska młodzieńczy blask.

Czytaj również: Dodajesz ją do sałatek. Na zmarszczki działa jak żelazko

Jak stosować białko jaja kurzego na zmarszczki?

Aplikacja jest bardzo prosta. Wystarczy, oddzielić białko od żółtka, a następnie ubić to pierwsze na sztywną pianę. Tak przygotowany "preparat" należy wetrzeć delikatnie w skórę pod oczami i pozostawić na 15 minut, aż białko dobrze wyschnie. Potem wystarczy już tylko usunąć je za pomocą letniej wody i wytrzeć do sucha ręcznikiem.

Podczas wykonywania zabiegu, jak i po usunięciu białka ze skóry, od razu można zauważyć, że jest ona bardziej napięta i odżywiona. Stosowanie tego triku raz w tygodniu sprawi, że widoczność zmarszczek będzie mniejsza, a kolejne nie będą się pojawiać tak szybko.  

Sposób na zmarszczki przy użyciu jajka daje nie tylko świetne rezultaty, ale jest również bardzo tani. Koszt jednej aplikacji wyniesie zaledwie złotówkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zmarszczki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy