Reklama

Reklama

Golden peach to fryzjerski hit tej zimy! Zaskakujący odcień

Zima nie musi być nudna, smutna i szara. A już na pewno taką nie będzie, gdy zdecydujesz się na koloryzację, która jest hitem tego sezonu. Golden peach wkracza na salony i już jest ulubieńcem kobiet!

Zima to dla wielu z nas czas, w którym rezygnujemy z fryzjerskich eksperymentów. Chowamy włosy pod czapką lub kapturem, mniej imprezujemy i rzadziej wychodzimy - to wszystko sprawia, że przywiązujemy mniejszą wagę do ich wyglądu oraz kondycji. To błąd!

Zima to bowiem najlepszy moment na fryzjerskie eksperymenty. Gdy coś pójdzie nie tak, łatwiej będzie ukryć ich efekt pod czapką lub modnym beretem, a mocne, soczyste kolory są w stanie poprawić nam nastrój i pomóc dotrwać do lata! 

Jeśli i ty czujesz, że zima nie wpływa najlepiej na twój humor lub znudziły ci się standardowe koloryzacje i marzysz o żywym, świeżym kolorze to z pewnością pokochasz golden peach - fryzjerski hit tego sezonu. 

Reklama

Golden peach to fryzjerski hit tej zimy. Jak go nosić?

Golden peach to odcień, który pokochają odważne kobiety, lubiące zwracać na siebie uwagę. Nie da się bowiem ukryć, że trudno przejść obok niego obojętnie. 

Golden peach to odcień, łączący w sobie kolor pomarańczowy, różowy, łososiowy, a czasem nawet żółty! Koloryzacja utrzymana jest w ciepłym charakterze, więc ociepli twój wygląd i podkreśli kolor skóry, ale jeśli wolisz, możesz także zdecydować się na odcień, w którym przeważać będą chłodne tony. 

Na Instagramie znajdziesz mnóstwo inspiracji, które pomogą ci wybrać najwłaściwszy odcień golden peach. Do dzieła!

***
Zobacz również:

Dlaczego włosy są zniszczone i wypadają? Oto pięć czynników! 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy