Reklama

Jesienny manicure. Brązy, śliwka, musztarda - te kolory to hity

Wraz z nadejściem jesieni często zmieniają się kolory na naszych paznokciach. Neony odchodzą na jakiś czas w niepamięć, za to pojawiają się mocne, wyraziste kolory kojarzące się z obecną porą roku - brązy, śliwka czy musztarda. Zobacz najlepsze inspiracje na jesienny manicure.

Paznokcie na jesień 2022 - brązy

Z jesienią najbardziej kojarzą nam się brązy. Choć kolor ten może wydawać się ponury i nudny, wcale nie musi taki być na naszych paznokciach. Można połączyć różne jego odcienie i stworzyć oryginalne ombre lub dodać do manicure delikatne wzory takie jak listki czy kwiatki.

Jesienne kolory paznokci

Jesienny manicure może być jednocześnie prosty i wyrazisty. Wystarczy pomalować paznokcie na jeden z królujących o tej porze roku kolorów. Należą do nich: musztarda, karmel, bordo, butelkowa zieleń, śliwka oraz głęboki granat. Który wybierzesz?

Reklama

Ciekawe propozycje na jesienny manicure

Nie umiesz zdecydować się na jeden kolor paznokci? Nic straconego! Możesz pomalować każdy paznokieć na inny kolor. Inną opcją jest postawienie na oryginalny styl manicure, np. wielokorowy french w jesiennych barwach lub kwiecisto-liściaste wzory.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: jesienne paznokcie | kolory na jesień | modny manicure
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy