Reklama

Reklama

Karolina Pisarek w neonowej stylizacji. Te kolory to hit wiosny!

O Karolinie Pisarek w ten weekend znów zrobiło się głośno! W piątkowy wieczór gwiazda triumfowała w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Brawurowe wykonanie piosenki „M.I.L.F $"z repertuaru Fergie, zapewniło jej zwycięstwo w siódmym odcinku show. My zaś, postanowiliśmy nie tylko posłuchać Karoliny Pisarek, ale też zajrzeć na jej Instagram. Co w tym sezonie nosi gwiazda?

Karolina Pisarek: Sukces w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Karolina Pisarek to 24-letnia modelka i influencerka, pochodząca ze Szczecinka. Szersza publiczność poznała ją dzięki uczestnictwie w "Top Model". Karolina Pisarek wzięła udział w piątej edycji programu, zajmując wysokie, drugie miejsce (laureatem tej edycji został Radek Pestka).

Karolina Pisarek świetnie wykorzystała popularność, jaką zapewnił jej program "Top Model". Od czasu emisji show modelka ani na chwilę nie zwalnia tempa. Jej sesje zdjęciowe ukazywały się w magazynach takich jak "Elle", "Glamour" czy "Harper's Bazaar", gwiazda realizowała też zagraniczne kontrakty. 

Reklama

Karolina Pisarek jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 900 tys. osób, a zwyciężczyni "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", chętnie dzieli się z nimi kulisami swojego prywatnego i zawodowego życia.

Zobacz również: Karolina Pisarek odniosła sukces w "TTBZ". Jak toczy się jej kariera?

Karolina Pisarek: Te kolory są hitem wiosny 2022

Jak wiele modelek, tak i Karolina Pisarek, niezależnie od sytuacji,  zdaje się przykładać dużą wagę do doboru garderoby. Jednocześnie jest ona jedną z tych gwiazd, których stylu nie sposób jednoznacznie sklasyfikować. Karolina Pisarek zdaje się świetnie czuć zarówno w casualowo-sportowych, jak i eleganckich stylizacjach.

W tym sezonie wśród jej strojów daje się jednak dostrzec pewien motyw przewodni - są nim intensywne, czasem ocierające się o noenowy odcień kolory. Nic dziwnego - zdecydowane barwy są modowym przebojem wiosny 2022.

W jaki sposób Karolina Pisarek nosi neonowe kolory? Laureatka ostatniego odcinka "TTBZ" bawi się modą. Raz widzimy ją w limonkowym kombinezonie, ściągniętym w pasie gumką, innym razem w spodenkach i topie w odcieniu "kermit green", na jeszcze innym zdjęciu neony zyskują elegancki charakter w formie garnituru w kolorze magenta.

Zobacz również: Chciała kupić suknię w Warszawie. "Powiedzieli, że wyglądam jak wieloryb"

Styl Karoliny Pisarek: Co nosić do neonowych ubrań?

Oglądając neonowe ubrania Karoliny Pisarek warto też zwrócić uwagę na dodatki, a raczej... ich niemal całkowity brak. Modelka i zwyciężczyni "TTBZ" czasem uzupełnia stylizację okularami lub delikatną biżuterią, zwykle jednak rezygnuje z ozdób. Słusznie - intensywny kolor źle znosi konkurencję.

Ciekawy jest też dobór obuwia - Karolina Pisarek zwykle stawia na dość masywne, sportowe buty w białym kolorze. To opcja nie tylko dobrze korespondująca z neonową kolorystyką (połączenie dwóch mocnych akcentów), ale również wygodna.

Każda z tych stylizacji to świetna inspiracja do kompletowania własnej, wiosenno-letniej garderoby. To też dowód na to, że zabawa modą potrafi dać świetne efekty. 

***

Zobacz również:

Modne sukienki na wiosnę 2022. Bufy wracają do łask

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda | neonowe kolory | moda na wiosnę | Karolina Pisarek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy