Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek promienieje! To tylko dodaje jej blasku!

Jesień to nie czas, który dodaje nam blasku, wręcz czujemy się często gorzej przez zmieniającą się aurę. Ale są osoby, które kochają ten czas i dosłownie promienieją. Niekiedy uroku dodają także jesienne stylizacje i doskonale o tym wiedzą polskie gwiazdy, jak Katarzyna Cichopek czy Małgorzata Rozenek-Majdan, wybierając modne, jesienne sukienki na chłodniejsze dni.

Jesień to pora roku, która nie cieszy się zbyt dużym uznaniem. Większość osób lubi upalne lato lub piękną wiosnę, ale jesień także ma swój urok. 

Doceniają ją zwłaszcza osoby kochające modę, bo to właśnie chłodniejsze, ale jeszcze nie zimowe temperatury pozwalają na eksperymenty z modą. 

Mnogość tkanin, możliwość ich łączenia, daje spore możliwości na modowe szaleństwo. 

Polskie gwiazdy wręcz kochają jesienne stylizacje i okazuje się, że sukienki nie są zarezerwowane tylko dla okresu wiosenno-letniego. 

Sukienki sprawdzą się doskonale jesienią - zarówno te zwiewne letnie, w połączeniu z ciepłymi, długimi swetrami i z wysokimi kozakami, ale też te dedykowane tej porze roku - z grubszych materiałów, które otulą ciało w chłodniejsze dni. 

Reklama

Katarzyna Cichopek mistrzynią jesiennych stylizacji

Niezaprzeczalną specjalistką w dziedzinie jesiennych sukienek jest Katarzyna Cichopek. Kocha ona zarówno długie fasony, jak i te krótkie, odsłaniające kawałek uda, gdy jeszcze pogoda na to pozwala. 

Wybiera ona także chętnie grubsze, prążkowane tkaniny ułożone w obcisłe fasony, które podkreślają jej sylwetkę. Katarzyna Cichopek wygląda w nich obłędnie. 

Aktorka serialu "M jak miłość" stawia na klasyczne kolory ale ich gama jest całkiem spora w szafie gwiazdy. Dodatkowo jest fanką monochromatycznych stylizacji, bez szaleństw ze wzorami.

Małgorzata Rozenek-Majdan kocha ekstrawagancję

Małgorzata Rozenek-Majdan słynąca niegdyś z niezwykle grzecznego stylu, dziś lubi szokować i odsłaniać nieco więcej ciała, jednak wciąż pozostając w dobrym guście. 

Tak więc nawet jesienią Małgorzata Rozenek-Majdan lubi odsłaniać swoje niezwykle zgrabne nogi w krótkich sukienkach łącząc je z ciężkimi butami i niezwykle grubymi swetrami, czy kurtkami. 

Takie rozwiązania są często wybierane przez Małgorzatę i wygląda w nich niezwykle młodzieżowo. 

Joanna Racewicz kocha sukienki maxi, grube kozaki i długie płaszcze

Joanna Racewicz także wie, jak wykorzystać jesienną garderobę, by dodać sobie uroku. Gwiazda często stawia na klasykę i łączenie ciężkich, grubych materiałów z tymi letnimi - zwiewnymi. 

Często wybiera ona sukienki zwiewne ale maxi i łączy je z wysokimi butami oraz długimi, jesiennymi płaszczami. Choć mogłoby się zdawać, że to obciąży stylizację, to absolutnie tak nie jest i dodatkowe warstwy ubrań nie dodają jej wizualnie kilogramów. 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy