Reklama

Katarzyna Skrzynecka o mężu: Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał!

Hejt to niestety powszechne zjawisko. W dużej mierze muszą się z nim mierzyć gwiazdy. Wśród nich jest także Katarzyna Skrzynecka, która spotyka się z krytyką obcych ludzi wobec swojego wyglądu czy związku. Jak sobie z nim radzi?

Katarzyna Skrzynecka - życie zawodowe i prywatne

Katarzyna Skrzynecka jest aktorką i osobowością telewizyjną. W ostatnich latach najlepiej można kojarzyć ją z programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym pełni rolę jurorki od wielu sezonów. Gwiazda jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dokumentuje swoje życie i dzieli się wspomnieniami z fanami.

Prywatnie od 2009 roku jest żoną Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie. Mają wspólnie 11-letnia córkę, której dali oryginalne imiona - Alikia Ilia. Skrzynecka ma także świetne relacje ze swoją pasierbicą, Paulą.

Reklama

Skrzynecka o hejcie

Ostatnio cała rodzina pojawiła się na grudniowej okładce magazynu "Party", w którym znalazł się też wywiad z parą. Poruszono trudniejsze i mniej przyjemne tematy jak hejt wobec związku Skrzyneckiej i Łopuckiego czy sylwetki kobiety.

Skrzynecka zapewniła, że jej rodzina jest odporna na hejt. Nie czytają portali plotkarskich oraz komentarzy zamieszczonych pod artykułami. Gwiazda wyznała, że istotna jest dla niej tylko opinia jej najbliższych, natomiast nie interesuje jej, co mówią o niej obcy ludzie.

Łopucki o figurze żony

Para przyznała, że ludzie często zwracają uwagę na fakt, że Łopucki jest trenerem fitness, a Skrzynecka nie ma tak wysportowanej figury. "Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał - jest tego kwiata pół świata!" - stwierdziła kobieta.

Skrzynecka tłumaczy, że ma różne okresy w życiu i najzwyczajniej raz chudnie, a raz tyje. Przyznaje, że dużo pracuje i często po prostu brakuje jej czasu na ćwiczenia na siłowni czy pilnowanie diety. Gwiazda jest również zdania, że nie każda kobieta musi być w rozmiarze XS.

Łopucki stwierdził natomiast, że "Kasia jest superseksowna w każdej wersji".

Zobacz również: Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z córką. 10-latka skradła serca internautów

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Marcin Łopucki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy