Reklama

Katarzyna Zdanowicz na gali Bizneswoman Roku. Zadała szyku!

W piątkowy wieczór w Warszawie odbyła się gala XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku. W jury konkursu organizowanego przez inicjatywę Sukces Pisany Szminką, zasiadała m.in. Katarzyna Zdanowicz – dziennikarka i autorka podcastu „Zdanowicz pomiędzy wersami”. Na wydarzeniu zaprezentowała się w niebanalnej stylizacji, będącej ciekawą interpretacją klasycznego, damskiego garnituru.

Wraz z wygaszeniem pandemicznych obostrzeń, życie towarzyskie wróciło na stare tory. Po dwóch sezonach gal organizowanych online, znów można cieszyć się spotkaniami na żywo.

Jednym z istotnych spotkań, odbywających się w ten weekend była gala XIII edycji konkursu Bizensowoman Roku. Impreza organizowana jest przez inicjatywę Sukces Pisany Szminką, która od lat wspiera i promuje przedsiębiorcze Polki.

"W ciągu 13 lat istnienia konkursu Bizneswoman Roku nagrodziliśmy już ponad 120 przedsiębiorczyń oraz liderki i liderów z prawie 30 organizacji. Historia pokazała, że laureatki i finalistki poprzednich edycji zyskały nie tylko rozgłos, ale też, co ważniejsze, możliwości ogólnopolskiego i międzynarodowego rozwoju" - piszą organizatorki na swoim Facebooku.

Reklama

Katarzyna Zdanowicz w wieczorowej stylizacji

W jury konkursu zasiadała m.in. Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka i prezenterka telewizji Polsat oraz autorka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami", którego odcinku można oglądać w serwisie Kobieta portalu Interia (Wszystkie odcinki podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" zobaczysz tutaj)

Na ten wieczór Katarzyna Zdanowicz wybrała nietypową, wieczorową stylizację. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w damskim garniturze. Jednak o ile fason kompletu był klasyczny, o tyle materiał, z którego skrojona została kreacja  - już nie. Strój uszyto z grafitowej, lśniącej tkaniny w delikatne prążki. Ciekawy był też krój dekoltu  - zamiast tradycyjnego kołnierza, wykończono go niską stójką.

Efekt? Elegancki i oryginalny zarazem. Garnitur Katarzyny Zdanowicz nie tylko przyciągał wzrok swoją formą, ale również świetnie podkreślał zgrabną figurę prezenterki.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: Każdy z nas ma coś, co skrywa pomiędzy wersami

Katarzyna Zdanowicz w garniturze - komu pasuje taka stylizacja?

Garnitur, w którym Katarzyna Zdanowicz pokazała się na gali Bizneswoman Roku, świetnie wpisuje się w panujący od kilku sezonów trend. Tego rodzaju komplety chętnie są wybierane przez gwiazdy jako alternatywa dla wieczorowej sukienki lub zestawu: bluzka plus spódnica. Nic dziwnego - taka stylizacja pozwala wyglądać elegancko i intrygująco zarazem.

Jakim kobietom pasuje? Damskie garnitury są jednym z tych łaskawych zestawów, które dobrze wyglądają na paniach o niemal każdym rodzaju sylwetki. Wystarczy umiejętnie dobrać krój. Osoby szczupłe powinny postawić na taliowane marynarki i wąskie lub proste spodnie. Natomiast panie, które chciałyby zatuszować nadmiarowe kilogramy, mogą sięgnąć po dłuższe, proste marynarki lub spodnie o rozszerzanych nogawkach.

Na jaką okazję można założyć damski garnitur? Tutaj kolejna dobra wiadomość: damskie garnitur to strój uniwersalny, który świetnie zda egzamin w bardzo wielu sytuacjach począwszy od wesela poprzez komunię i urodziny przyjaciółki, po ważne wydarzenie kulturalne.

Zobacz również: Jak farbować włosy bez użycia środków chemicznych

Katarzyna Zdanowicz w jury konkursu Bizneswoman Roku. Natalia de Barbaro inspiratorką roku

Jedną z najważniejszych kategorii w konkursie Bizneswoman Roku jest "Inspiratorka Roku". W XIII edycji konkursu tytuł ten otrzymała Natalia de Barbaro - psycholożka społeczna, socjolożka, trenerka umiejętności społecznych. Jej książka "Czuła przewodniczka" stała się bestsellerem, z którego inspirację czerpały i czerpią tysiące Polek.

"Mam poczucie, że często jakość naszej więzi ze sobą odzwierciedla się w jakości naszej więzi ze światem. Waham się nawet, czy nie powiedzieć, że jeden do jednego. Im bardziej siebie lubię, tym bardziej doświadczam dobrej więzi na zewnątrz i wysyłam sygnał o tych dobrych więziach, zapraszam je. Mówiąc brutalnie: tak dobrze jak mam ze sobą samą, tak dobrze mam z innymi" - mówiła Natalia de Barbaro w rozmowie z Moniką Szubrycht (cały wywiad przeczytasz TUTAJ)

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy