Reklama

Katarzyna Zdanowicz zachwyciła stylizacją. Ta kurtka to hit tej zimy!

Katarzyna Zdanowicz jest uznana za jedną z najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. Prowadząca Wydarzenia w Polsacie oraz autorka podcastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" zachwyciła tym razem swoją zimową stylizacją. Kurtka, którą ma na opublikowanym zdjęciu, jest niewątpliwie hitem tego sezonu.

Katarzyna Zdanowicz jest przez wiele osób uważana za jedną z najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. Fani oraz media zachwycają się jej klasą i oryginalnymi stylizacjami. O jej stylu pisaliśmy m.in. w tym artykule: Kobiecy kolor mocy. Tak nosi czerwień Katarzyna Zdanowicz.

Katarzyna Zdanowicz w modnej stylizacji. Ta kurtka to hit sezonu!

Dziennikarka chętnie dzieli się scenami ze swojego życia na Instagramie. Możemy znaleźć tam nie tylko kulisy jej pracy czy przemyślenia dotyczące codzienności, ale też sporą dawkę modowych inspiracji. Ostatnio opublikowała zdjęcie z weekendowego spaceru, na którym robi furorę swoją stylizacją.

Reklama

Dziennikarce udało się uchwycić jeden z nielicznych słonecznych momentów podczas tego weekendu. Okulary przeciwsłoneczne kontrastują zatem z zimową kurtką, która jest absolutnym hitem tego sezonu. Złota, krótka puchówka zdecydowanie dodaje jej pazura. Klasyczna, skórzana torebka w czarnym kolorze dodaje jednak eleganckiego balansu całej stylizacji.

W komentarzach pod zdjęciem jak zwykle nie brakowało słów zachwytu. Wielu internautów komplementowało jej promienny wygląd i modną stylizację.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu. Ile ma dzieci? Życie prywatne i zawodowe

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy