Reklama

Klasyczny i nieco zapomniany - manicure półksiężycowy powraca!

Niewiele jest wzorów tak wszechstronnych jak półksiężyce - taki manicure zawsze będzie wyglądał znakomicie. To, co czyni go tak wyjątkowym, to fakt, że działa na każdej długości i kształcie paznokci, można go łączyć z innymi trendami, takimi jak blokowanie kolorów lub french. Co ważne - wygląda dobrze, nawet na odrastających paznokciach.

W tym sezonie manicure w stylu half moon święci triumfy. Półksiężyc na paznokciach może być okrągły, owalny, mały lub średni, tylko zarysowany lub całkiem wypełniony.

Półksiężyc to świetny pomysł dla fanek neutralnego manicure, które chciałby też pójść za trendami. To idealny sposób, żeby wyjść ze strefy komfortu, ale nie narażać się na szok.  Najprostszy sposób na wykorzystanie takiego wzoru na paznokciach? Po prostu dodaj biały półksiężyc do wypielęgnowanych paznokci o dowolnym kształcie i długości.

Jeśli jesteś kimś, kto nie może zdecydować się na jeden kolor, możesz wybrać kolor bazowy i jeden lub dwa, w których będą pomalowane półksiężyce. A jeśli wolisz odważne paznokcie, możesz wypróbować taką opcję na jasnym podkładzie - wtedy półksiężyce będą bardziej widoczne. Możesz zostawić je jasne, możesz wykorzystać motyw tęczy. Możliwości jest naprawdę nieskończenie wiele.

Reklama

Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować manicure na pół księżyca po raz pierwszy, czy też chcesz go urozmaicić, zainspiruj się naszymi propozycjami.

Poniżej propozycja dla odważnych - czarny french plus cienki kontur półksiężyca. Jeszcze odważniej będzie zrobić french we wzorek, np. panterkę i kontur w jednym z wykorzystanych do niej kolorów. Takie odważne odcienie gwarantują komplementy, ale możesz także trzymać się czarno-białej kolorystyki, aby pozostać przy subtelniejszym wyglądzie.

A co powiesz na taki half moon? Odwrócony french i perełki. Wygląda spektakularnie!


Czytaj też: 

Wolf cut - fryzura, która odmładza i dodaje objętości włosom. Dla kogo?

Paznokcie dopasowane do znaku zodiaku? Tego lata testujemy ten trend!

Siwe włosy to prawdziwy hit. Komu pasuje ten kolor?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie | manicure | modny manicure
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy