Reklama

Reklama

Księżna Kate w Irlandii Północnej: Piski, ostre słowa i zachwycająca stylizacja

Kate Middleton i książę William w ramach pełnienia swoich obowiązków obyli wizytę w Irlandii Północnej. W tym czasie księżna Walii wielokrotnie zachwycała swoimi stylizacjami. Jednak jej ostatni zestaw to prawdziwy hit. Prezentuje się nie tylko niebywale elegancko, ale również zapewnia komfort.

Księżna Kate i książę William w Irlandii Północnej

Kate Middleton i książę William w ciągu ostatnich dni odwiedzali Irlandię Północną, która jest częścią Zjednoczonego Królestwa. Podczas swojej wizyty znaleźli zarówno czas na spotkania z poddanymi i zabawy, jak i na odwiedziny w szpitalach (o czym pisaliśmy w tekście: Księżna Kate w szpitalu. Trudno było oderwać od niej wzrok).

Wczoraj księżna Kate odwiedziła w Belfaście (stolicy Irlandii Północnej) fundację, która wspiera osoby mające za sobą próby samobójcze, ludzi rozważających zakończenie swojego życia oraz rodziny samobójców. Wizyta księżnej oraz publikacja zdjęć z tego wydarzenia na oficjalnym profilu pary książęcej to jeden z lepszych sposobów promocji dla fundacji, która ratuje ludzkie życie oraz sposób zwrócenia uwagi na ważny problem społeczny.

Reklama

Zobacz również: Kate Middleton bez cienia makijażu! Piękna?

Piski i nieprzyjemne słowa

Nie wszystko jednak poszło tak, jakby para książęca sobie tego życzyła. Żona Williama podczas przywitania z poddanymi usłyszała od kobiety z tłumu, że lepiej byłoby, gdyby księżna wróciła do siebie, czyli do Anglii. “Irlandia dla Irlandczyków" - zakończyła wypowiedź kobieta. Księżna uśmiechem zareagowała na te słowa i przeszła do przywitania innych poddanych.

Wielu spośród Irlandczyków i Szkotów jest przeciwnych zwierzchności monarchii brytyjskiej i wolałoby żyć w niepodległym kraju, toteż członkowie rodziny królewskiej, co jakiś czas muszą mierzyć się z tego typu zachowaniami. O innej sytuacji wspomniał użytkownik serwisu Instagram pod krótkim filmem podsumowującym wizytę w Irlandii, który pojawił się na profilu pary książęcej:

Pomimo kilku nieprzyjemnych incydentów trzeba przyznać, że para książęca była w Irlandii Północnej witana entuzjastycznie, o czym świadczą także komentarze pod wspomnianym filmikiem.

Błękitna stylizacja księżnej Kate zachwyca

Podczas wizyty w Belfaście uwagę obserwatorów po raz kolejny zwróciła także stylizacja księżnej Walii. Kate włożyła eleganckie granatowe spodnie o prostym kroju, jasnoniebieską bluzkę z długą, wiązaną pod szyją kokardą oraz zachwycający błękitny płaszcz w nieco ciemniejszym odcieniu niż bluzka. Całość uzupełniały czarne szpilki z noskami do szpica oraz torebka w tym samym kolorze ze złotymi detalami.

Stylizacja księżnej Kate to idealna propozycja na jesień. Jest nie tylko niebywale elegancja i kobieca, ale jednocześnie wygodna. 

Zobacz również: Książę Harry miał obsesję na punkcie pracowników. Robił im TEST LOJALNOŚCI. Meghan wcale nie była lepsza

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy