Reklama

Reklama

Księżna Kate w szpitalu. Trudno było oderwać od niej wzrok

Księżna Kate wróciła już po pogrzebie królowej Elżbiety II do pełnienia swoich obowiązków. Ostatnio pojawiła się w szpitalu w Guildford, gdzie odwiedziła oddział dziecięcy. Piękna Kate zachwyciła zebranych swoim wyglądem i jednocześnie zaskoczyła sukienką, którą wybrała na tę okazję.

Księżna Kate odwiedziła szpital. Zaskoczyła swoim wyglądem

Księżna Kate jest jedną z bardziej zaangażowanych osób w rodzinie królewskiej w wykonywanie swoich obowiązków. Z wielką pasją i oddaniem żona księcia Williama pojawia się we wszystkich miejscach, w których rozmawia z poddanymi, a jej kalendarz dosłownie pęka w szwach. 

 Nic w tym dziwnego - księżna Kate w Wielkiej Brytanii cieszy się sporym uznaniem i zainteresowaniem poddanych, którzy pragną zamienić z nią choć kilka słów i opowiedzieć o bieżących problemach danej społeczności. 

Tak było i tym razem, gdy księżna Kate pojawiła się w szpitalu w Guildford. Tam spotkała się z personelem oddziału położniczego i odwiedziła małych pacjentów oraz ich rodziców. 

Reklama

Księżna Kate jest znana z tego, że angażuje się w sprawy dotyczące dzieci i młodzieży, zwłaszcza w zakresie dbałości o ich zdrowie psychiczne. Księżna pojawiła się w szpitalu z promiennym uśmiechem i energią, którą obdzielała wszystkich dookoła. 

Uwagę przyciągnęła także jej kreacja - zdecydowanie księżna Cambridge odrzuciła już żałobną czerń i założyła na tę wyjątkową okazję musztardową sukienkę. 

Kracja o klasycznym kroju, z plisowaniem i eleganckimi rękawkami pięknie podkreślała figurę Kate. Dodatkowo mało osób wygląda w tym odcieniu żółci, a księżnej Kate dodawał on tylko blasku.


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy