Reklama

Reklama

L’Oréal Professionnel: Wet Domination

L’Oréal Professionnel rozszerza gamę Tecni.ART dzięki nowej gamie produktów Wet Domination, inspirowanej i stworzonej przez najlepszych fryzjerów, aby oferować łatwe w wykonaniu, fryzury et look.

Extreme Splash

Żel do stworzenia mokrej fryzury o elastycznym utrwaleniu zapewnia niezwykle gładki, ale plastyczny efekt, który utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach. Jego rewolucyjna niezniszczalna technologia zawiera mieszankę mocno utrwalających, teksturyzujących polimerów i gliceryny. Może być stosowany na suche lub wilgotne włosy o dowolnej długości. Jest idealny do stworzenia wzbudzającego zazdrość efektu fryzury jak po basenie czy nawet bardzo przygładzonego mokrego efektu.

Profesjonalna wskazówka: aby stworzyć fryzurę mokrych włosów zaczesanych na bok zrób przedziałek na boku, a następnie zaczesz włosy w drugą stronę. Nanieś żel grzebieniem od nasady aż do półdługości włosów. Nie nakładaj produktu na końce dla stworzenia efektu podwójnej tekstury.

Reklama

Shower Shine

Lakier w spray`u tworzący silny połysk dla długotrwałego efektu blasku. Technologia spray`u zawiera polimery stylizujące oraz podkreślające blask silikony dla bardzo delikatnej aplikacji i lekkiego efektu końcowego. Produkt niezbędny do stworzenia gładkiego kucyka bez tłustego efektu czy też rozczochranej i falującej mokrej fryzury.

Profesjonalna wskazówka: do wykonania kucyka wet look należy związać włosy w kucyk, a następnie pasmo włosów owinąć wokół gumki, by ją zakryć. Nanieś Shower Shine na suche włosy od nasady aż po półdługości.

Produkty dostępne w salonach fryzjerskich współpracujących z marką L`Oréal Professionnel.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy