Reklama

Reklama

Magda Bereda - idolka wielu nastolatków. Kim jest młoda wokalistka?

Magda Bereda jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Kobieta aktywnie prowadzi swoje profile na mediach społecznościowych, a przede wszystkim kanał na YouTubie.

Magda Bereda - kim jest?

Magda Bereda ma 26 lat i pochodzi z Warszawy. Kobieta jest popularną polską youtuberką, która zdobyła popularność dzięki swoim występom wokalnym publikowanym na platformie. Na Instagramie obserwuje ją aż ponad 840 tysięcy użytkowników.

Kariera muzyczna Magdy Beredy

Młoda wokalistka zaczęła publikować na YouTubie w 2011 roku. Początkowo były to covery znanych piosenek. Największym zainteresowaniem internautów na kanale Beredy cieszyła się przeróbka hitu "Despacito" - "Siedź tu cicho" z 5 milionami wyświetleń.

Bereda jednak tworzy również własne utwory, do których sama zarówno pisze teksty jak i komponuje muzykę. Fani cenią nie tylko jej talent muzyczny, ale także naturalność i autentyczność, które cechują 26-letnią wokalistkę.

Reklama

Inne projekty Magdy Beredy

W 2019 roku kobieta wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Towarzyszył jej Kamil Kuroczko, a para odniosła w 10. edycji spory sukces - zajęli czwarte miejsce. Bereda została też gościnnie zaproszona do programu "The Voice Kids".

Zobacz również: JOANNA RACEWICZ KOŃCZY 49 LAT. JAK ZMIENIAŁA SIĘ PRZEZ LATA?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Bereda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy