Reklama

Makijaż w stylu Lady Gagi

Masz ochotę na makijaż w stylu Lady Gagi? Nic prostszego. Bez problemu wykonasz go w domu. Zacznijmy od brwi! Co będzie potrzebne? Te wskazówki mogą się przydać.

Kocie spojrzenie za sprawą oka w stylu glam?  Wiele kobiet uwielbia ten makijaż. Jeżeli należysz do tego grona, ucieszy cię wiadomość, że diwa zdradziła, jakiego ołówka do brwi używa. Produkt jest na rynku od marca, a Lady Gaga zgodziła się zostać jego ambasadorką.

Zastanawiasz się, ile kosztuje ten produkt? Otóż na perfekcyjną architekturę brwi w stylu Lady Gagi będziesz musiała wydać ponad siedemdziesiąt złotych. 

To nie jest majątek, a efekt zachwyca. Gwiazda zdecydowała się na brązowy odcień, ale firma ma całą paletę barw.

Ołówek idealnie nadaje kształt brwiom. Jeżeli masz ubytki i są miejsca, w których włoski nie wyrastają,  z pomocą ołówka, będziesz mogła to sprytnie zatuszować. 

ReklamaWykończenie makijażu jest istotne, ale uważajcie. Diabeł tkwi w szczegółach. Zbyt ciemny kolor ołówka nad naszą powieką będzie wyglądał karykaturalnie. Masywne i przerysowane brwi także nie pasują do każdego typu urody. O czym więc warto pamiętać? 

Kolor skóry kontra kolor brwi

Spójrz w lustro. Jaka jest tonacja twojej skóry? Bliżej ci do różu, szarości i odcieni oliwki? To oznacza, że właściwe dla ciebie są chłodniejsze odcienie brwi. W tym przypadku warto bazować na szarościach, brązach lub grafitowych odcieniach.

Jeżeli twoja skóra ma odcień brzoskwini, to oznacza, że jej odcień określany jest jako ciepły. Wówczas do brwi dopasowujemy paletę brązów.

Może się okazać, że twoja cera nie należy ani do pierwszej, ani do drugiej grupy. Przy tzw. typie mieszanym cery możemy sobie pozwolić na więcej. Zatem do woli możesz korzystać z proponowanych w drogerii kolorów.

Jak dobrać odcień ołówka do brwi do koloru włosów?

Blondynki często stawiają na brwi w brunatnych odcieniach. Kolor włosów też może być cennym kierunkowskazem w doborze koloru ołówka. Jeżeli mamy włosy w odcieniach słomkowego blondu, do brwi dobierajmy kolor o ton ciemniejszy. Wówczas będziemy wyglądały naturalnie, a to najgorętszy trend 2021 roku!

Co powinny zrobić szatynki? W ich przypadku kolor brwi może pokrywać się z najciemniejszymi odcieniami włosów na głowie. Jeżeli skłaniamy się ku naturze, wybierzmy opcję o ton jaśniejszą.

Brunetki idealnie będą prezentowały się w brązach dobranych do tonacji skóry. Czarne brwi nie będą na nich wyglądać dobrze. Można też wykorzystać brąz i grafit, to połączenie również daje zaskakujący efekt.

I na deser zostawiamy sobie odcienie jesieni. Kobiety o rudych włosach także powinny rozsmakować się w ciepłych odcieniach brązów, jeżeli mają naturalny kolor. Jeżeli farbują włosy na ogniste czerwienie, to warto to przygasić dla kontrastu chłodnymi odcieniami brwi.

Zobacz także:

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | makijaż | blondynki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy