Reklama

Reklama

Modne fryzury: Koloryzacja Smoky Ice

Trend zaczął przebijać się już rok temu, ale są spore szanse, że w tym sezonie smoky hair będziemy widzieć niemal wszędzie.

O co chodzi? Smoky hair to chłodna koloryzacja w popielatym odcieniu. Uzyskanie takiego koloru w warunkach domowych jest właściwie niemożliwe (a przynajmniej bardzo trudne). Farbowanie może wymagać zastosowania specjalistycznych preparatów. Najlepiej więc oddać się w ręce dobrego fryzjera w profesjonalnym salonie. A tam możemy zaszaleć, bo smoky hair to szeroka paleta możliwości: od jasnego niemal siwego blondu po ciemny popiel i brunatne odcienie. Do tego refleksy, hombre, loki, fale...

Najmodniejsza wersja? Przedłużony bob z niesfornymi falami i grzywką!

Reklama

Taka fryzura pozwala wydobyć to co w smoky hair najlepsze, czyli wielowymiarowość. Kolor w żadnym wypadku nie powinien być nudną szarą taflą, a raczej grą odcieni i światła łapanego przez srebrzyste pasma.

Koloryzacja tego typu pasuje do każdego typu urody, ale pożądane efekty (zwłaszcza jeśli chodzi o jasne popielate odcienie) łatwiej będzie uzyskać u posiadaczek naturalnie jasnych włosów.

Choć efekt jest bardzo nowoczesny i ma w sobie nutkę ekstrawagancji, jest to jednak inny rodzaj szaleństwa niż farbowanie włosów na kolor pomarańczowy czy turkusowy. Dlatego smoky hair sprawdzi się u kobiet w każdym wieku, bez względu na stanowisko, obowiązujący dress code itp. To sposób na podkreślenie swojej indywidualności bez wywoływania zbędnych kontrowersji.


Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!
Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: fryzury | bob | szare włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama