Reklama

Modne fryzury na lato 2021

Okazuje się, że do łask ponownie wraca grzywka w stylu Farrah Fawcett. Fanki lat siedemdziesiątych będą wniebowzięte.

Pokolenie Z jest zapatrzone w popkulturę lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Trudno się dziwić, że w wielkim stylu powracają też modowe trendy z ulubionej dekady minionego wieku. Fryzura, która była propagowana przez amerykańską aktorkę, odżywa na Instagramie i TikToku.

O kogo chodzi? Starsze pokolenie ma przed oczyma bohaterkę "Aniołków Charliego". Bujna czupryna wyróżniała ją z tłumu. 

Gęste podkręcone włosy z przedziałkiem na środku i rozchodząca się na boki dłuższa grzywka były znakiem rozpoznawczym Farrah Fawcett.

Reklama

Jak wykonać fryzurę w stylu Farrah Fawcett?

Przyda się lokówka lub prostownica ewentualnie wałki. Włosy wykręcamy na zewnątrz. Potem opuszczamy głowę na dół. Kopułę od strony szyi spryskujemy lakierem, a w tym samym czasie dłonią staramy się delikatnie rozwarstwić loki. Następnie z impetem podnosimy głowę do góry i objętość gotowa

Czas popracować nad grzywką. Tu przyda się odrobina pasty, która przytrzyma nam grzywkę w formie delikatnych fal na bokach. Do utrwalanie fryzury idealna jest sól morska, którą stosujemy na wilgotne włosy lub spryskujemy nią włosy na wykończenie fryzury.

Kto inspiruje się fryzurą z lat siedemdziesiątych?

Okazuje się, że kontynuatorek fryzury w stylu Farrah Fawcett nie brakuje. Wystarczy spojrzeć na topowe modelki, piosenkarki czy aktorki. Wśród nich są Heidi Klum, Madonna, Alicia Keys lub Beyonce i na tym lista się nie kończy. 

Ta fryzura ma szerokie grono fanek wśród blogerek modowych i Instagramerek. W polskich show-biznsie od lat fanką długiej grzywki rozczesywanej na boki w towarzystwie loków i fal jest Marcelina Zawadzka.

Zobacz także:

Księżna Kate zaskoczyła poddanych wyznaniem. Czego nie wiedzieliście?

Burza po występie księżnej Kate. Co się stało?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy