Reklama

Najmodniejsze kolory sezonu jesień-zima 2021: Żółty dla odważnych!

Sezon jesień-zima 2021 to raj dla miłośników nasyconych barw. Projektanci i styliści odczarowują szaroburą zimę i stawiają na kolory. Zielenie, czerwienie, błękity i pomarańcze rządziły na wybiegach. W kolekcjach światowych marek pojawiła się również żółć. To trudny kolor, który nie każdemu służy. Jak go nosić, by wyglądać modnie?

Najmodniejsze kolory zima 2021/2022: Daj się zauważyć!

Do najmodniejszych kolorów sezonu jesień-zima 2021 należy również żółty. Ta barwa skradła serca projektantów i zdominowała światowe wybiegi. Możliwości jest sporo. W zależności od upodobania i karnacji możemy wybrać, delikatny kolor cytryny, kojarzący się z jesienią miodowy odcień lub kanarkowy, dzięki któremu z pewnością pozostaniemy zauważeni.

Na wybiegach żółć pojawiała się głównie w dodatkach. Projektanci najczęściej łączyli ją z innymi intensywnymi kolorami, takimi jak fuksja czy też zieleń.

Kolor żółty. Kto powinien go nosić?

Kolor żółty jest ciepły i radosny.  Zazwyczaj kojarzy się nam z energią i słońcem. Znacznie częściej wybieramy go więc latem, gdy temperatura na zewnątrz sprzyja odsłanianiu ciała. Żółcie podkreślają opaleniznę. Pozwalają wyeksponować urodę osób o ciemniejszej karnacji.

Reklama

Mimo tak przyjemnych skojarzeń kolor żółty rzadko pojawia się w garderobach Polek. Dlaczego? Wiele kobiet pomija go instynktownie. To barwa,  która rzuca się w oczy znacznie bardziej niż kolor czerwony. Osoba ubrana w żółty płaszcz z pewnością nie przejdzie więc niezauważona. Jak nosić żółty, by wyglądać modnie i elegancko? Projektanci mają kilka propozycji. 


Najmodniejsze kolory zima 2021/2022: Żółć na wybiegach!

Projektanci radzą, by w obecnym sezonie zaszaleć. Proponują zaskakujące połączenia kolorystyczne. Zimmermann zestawił żółć z intensywnym rudym kolorem. Efekt jest zaskakujący. Marka Angel Chen postawiła z kolei na kanarkowy odcień. Futrzane nakrycia głowy w żółtych kolorach prezentowały się niezwykle awangardowo.

Polskie gwiazdy chętnie wybierają żółty kolor. Szczególnie dobrze czuje się w nim Katarzyna Zielińska. Aktorka niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje w żółtym, obszernym płaszczu. Kadr zdobył uznanie internautów. Czy żółć niedługo zaleje polskie ulice? 

***

Czytaj więcej:

Królowa Letizia i jej córki zachwyciły stylizacjami. Co za kreacje!

Gwiazdy na premierze "Last Night in Soho"

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła stylizacją na finale "Tańca z gwiazdami"

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modne kolory | najmodniejsze kolory
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy