Reklama

Outline french manicure. Nowy wymiar klasyki

French manicure to największy ze wszystkich klasyków, jeśli chodzi o stylizację paznokci. Mimo upływu lat wciąż nie wychodzi z mody, pojawiają się natomiast kolejne odmiany tego trendu. Tym razem hitem stał się outline french manicure.

French manicure w tradycyjnej odsłonie

Tradycyjny french manicure polega na pomalowaniu paznokci naturalnym lakierem - najczęściej w odcieniu jasnego beżu, pudrowego różu czy mlecznej bieli (w amerykańskiej odmianie tego trendu). Następnie końcówki każdej płytki pociąga się śnieżnobiałym kolorem.

W ostatnich latach pojawiały się różne odmiany tego klasyka w manicure. Przede wszystkim modne stały się kolorowe końcówki paznokci, w szczególności pastelowe wiosną czy neonowe latem. Paski mogą być również ustawione np. pod skosem lub być dwukolorowe.

Outline french manicure. Na czym polega?

Z kolei w nowym trendzie outline french manicure chodzi o to, że końcówki paznokci są obrysowane konturem, jednak nie są wypełnione kolorem w środku. Dzięki temu paznokcie wyglądają ciekawie i oryginalnie, a wciąż subtelnie i elegancko.

Reklama

Taki manicure będzie wyglądać dobrze zarówno na kwadratowej płytce, jak i na migdałowym kształcie paznokcia. Najlepiej prezentuje się na długich paznokciach, jednak można także z powodzeniem wykonać go na płytce o średniej długości.

Outline french manicure. Inspiracje

Outline french manicure można zrobić w najbardziej klasycznej wersji, czyli z białymi końcówkami. Możesz również ozdobić je drobnymi białymi kwiatuszkami na samych końcach paznokci. 

Dla fanek minimalizmu idealna będzie również ta propozycja. Oryginalne wzorki na końcówkach paznokci można ozdobić brokatem, dzięki czemu manicure będzie nieco inny, ale wciąż delikatny.

Jeśli chcesz trochę bardziej zaszaleć, wypróbuj outline french manicure z kolorowymi końcówkami zamiast białych. Możesz wybrać dowolny kolor lub kilka na różnych paznokciach.

Do kolorowych końcówek można zawsze dodać inne wzory, np. kwiatki, aby jeszcze bardziej ożywić nasz manicure. Dzięki temu paznokcie staną się idealne na wiosnę czy lato.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: french manicure | modne paznokcie 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama