Reklama

Plażowy trik, dzięki któremu biust nabierze objętości

"Upside down bikini"! Tak nazywa się najnowszy trend modowy, który zapanował na plażach.

"Upside down bikini"! Tak nazywa się najnowszy trend modowy, który zapanował na plażach.Moda na noszenie "kostiumu do góry nogami" narodziła się w Australii. Jednak podchwyciło ją mnóstwo dziewczyn z całego świata.

Top modelki już dawno odkryły, że nowy sposób wiązania stanika kusi męskie zmysły znacznie bardziej, niż tradycyjne stroje kąpielowe.

Zapewne w związku z tym upside down bikini niejeden raz pojawiało się na wybiegach. A jak wiadomo, dziś w modzie wszystko jest dozwolone, a upside down bikini nie szokuje już tak bardzo, jak zrobiłoby to kilka lat temu.

Wystarczy przypomnieć sobie szok, jaki przeżywaliśmy, gdy na plaży pojawiły się stringi, które dziś już tak naprawdę nikogo nie są w stanie zadziwić. A odsłaniały zdecydowanie więcej...

Reklama

Czy nowa moda przyjmie się na polskich plażach? Czy pruderyjni Polacy będą w stanie przejść obojętnie obok takiego trendu?

Jedno jest pewne, hasztag #upsidedownbikini na Instagramie robi furorę w sieci. I do tego, by podziwiać najnowszą plażową modę upside down bikini, nie brakuje zapału nawet Polakom.

Zobacz również:Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy