Reklama

Reklama

Pomarańczowe paznokcie. Idealny kolor i modny manicure na lato

Pomarańcz to niezwykle wyrazisty i energetyczny kolor, który nie wszyscy lubią. Jednak idealną porą, aby się do niego przekonać, jest lato. Warto o tym pomyśleć, planując swój wakacyjny manicure. Poniżej przedstawiamy inspiracje na pomarańczowe paznokcie.

Błysk czy mat? Zależy od ciebie

Pomarańcz często nie potrzebuje żadnych dodatków. Szczególnie jeśli wyjątkowo lubisz ten kolor, możesz postawić na jednolity manicure. Znajdź najlepszy dla siebie odcień, wykończenie - błysk lub mat, a także kształt paznokci i poczuj wakacyjny klimat!

Pastelowy minimalizm

Jeżeli nie jesteś przekonana do mocnego, neonowego pomarańczu, nic straconego! Pastelowy, brzoskwiniowy odcień również będzie wyglądał świetnie, szczególnie na opalonych dłoniach. Możesz też postawić na drobny akcent, np. w postaci jednego pomarańczowego paznokcia.

Wariacje na temat frencha

Francuski manicure od pewnego czasu stał się modny również w innych odsłonach. Końcówki paznokci mogą być kolorowe, właśnie np. pomarańczowe. Powstają różne odmiany frencha, takie jak skośne paski, które będą wyglądać świetnie w mocnym kolorze.

Reklama

Kwiaty lubią pomarańcz

Zarówno pastelowy, jak i neonowy odcień pomarańczu będzie się dobrze prezentował na paznokciach w połączeniu z kwiatami czy innymi roślinnymi motywami. Taki manicure może być subtelny i elegancki, a także oryginalny i odważny.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modny manicure | wakacje 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy