Reklama

Reklama

Porażki roku 2014

Piękne kobiety obdarzone pięknymi włosami też zaliczają wpadki stylizacyjne. Oto najgorsze fryzury gwiazd 2014.

Marzenie o syrenie

Chyba tak chciała wyglądać Patricia Kazadi (26), ale efekt jest, niestety, bliższy drag queen. Piosenkarka jest piękną dziewczyną, której karnacja cudownie zgrywa się z włosami w naturalnych odcieniach brązu i karmelu - w takiej wersji Patricia wygląda kobieco i seksownie. Neonowy kolor włosów jest ostry i sztuczny. Odbiera gwieździe klasę. Nigdy więcej!

Za wysoko

Ta dziwna stylizacja sprawia, że głowa Edyty Górniak (42) wygląda jak jajko. Włosy są za bardzo podniesione na szczycie głowy i zbyt spłaszczone po bokach. Wystarczy przeczesać je na jedną stronę i przygładzić. Wokalistce od razu ubyłoby lat.

Reklama

Zachwiane proporcje

Mając wysokie czoło, powinno się nosić opadającą na nie grzywkę. Joanna Kulig (32) złamała ważną zasadę i dodatkowo poszerzyła tę część twarzy. Uroku nie dodają jej też przyklapnięte na czubku głowy włosy. Warto lekko je unieść.

Last minute?

Anna Cieślak (34) chyba upinała swoje włosy pięć minut przed wyjściem. Fryzura jest bardzo niechlujna. Jeśli aktorka miała mało czasu, mogła zaczesać włosy do tyłu i spiąć - twarz wygląda wtedy znacznie lepiej. Warto też podciąć końcówki.

Się (nie) kręci

Na pierwszy rzut oka widać, że włosy Ewy Szabatin (35) są doczepiane. Ich pasma rozdzielają się i wyglądają jak strąki. Loki zakręciły się tylko w środkowej części - sztuczne pasma nie są podatne na układanie. Kok jest bardziej glam!

Wiedźma z "Makbeta"

Młoda śliczna dziewczyna mogłaby ewentualnie wybrać taką fryzurę na Haloween. Dziwny "kokon" Klaudii Halejcio (24) jest nie tylko źle wykonany, ale też bardzo ją postarza. Polecam naturalność: gładkie włosy to najlepszy wybór.

Monochromatyczny błąd

Natalia Siwiec (31) kolor włosów dobrała pod sukienkę - czyżby wprowadzała nowy trend? Eksperyment się nie udał. Bordowy postarzył celebrytkę, a jej cera wygląda blado. Natalia powinna trzymać się brązu - podkreśla kolor jej oczu.

Sztuczny efekt

Margaret (23) ma piękne, gęste włosy. To jej duży atut. Powinna jednak zrezygnować z ciężkiej, prostej grzywki, która w połączeniu z niskim czołem wygląda jak peruka. Lekko uniesione, skręcone i przeczesane na bok włosy to najlepsza opcja.

Jak samuraj

Wygląda na to, że Magdalena Schejbal (34) nie miała pomysłu na fryzurę. Zabrakło jej też czasu na rozczesanie włosów, które w rezultacie wyglądają niezdrowo. A wystarczyło lekko je pofalować i przeczesać na bok - efekt byłby o wiele lepszy.

SHOW 26/2014

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury 2014

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy