Reklama

Postrzępiony lob i warstwowy bob to hit zimy 2021/2022

Kobietom, które potrzebują zmiany fryzury, spodoba się postrzępiony lob albo warstwowy bob. Te cięcia to hit tego sezonu. Są nie tylko ciekawe i ekstrawaganckie, ale także stylowe. Dlaczego warto się na nie skusić?

Postrzępiony lob

Lob charakteryzuje się długością do ramion. Można śmiało powiedzieć, że pasuje prawie wszystkim kobietom. Takie włosy można z łatwością związać w kucyk lub upiąć w kok. Oczywiście rozpuszczone prezentują się równie dobrze. 

W ostatnim czasie serca kobiet na całym świecie podbija postrzępiony lob. W przeciwieństwie do klasycznego loba włosy są pocieniowane i w ten sposób tworzą chaotyczną fryzurę. 

Postrzępiony lob bez wątpienia nadaje włosom objętości. Układanie takiej fryzury zajmuje dosłownie chwilę, więc przypadnie do gustu kobietom, które rano nie mają za dużo czasu.  

Warstwowy bob

Reklama

Nie tylko postrzępiony lob doda włosom objętości. Podobnie będzie w przypadku warstwowego boba, który idealnie sprawdzi się u kobiet mających cienkie i niezbyt gęste włosy.

Ten wariant klasycznego boba dodaje charakteru i odmładza. Pasuje do niego zarówno grzywka, jak i przedziałek na środku lub z boku.

W przeciwieństwie do klasycznego boba prosta linia została zastąpiona warstwowym cięciem, przez co pasma włosów są różnej długości. To właśnie stopniowanie sprawia, że stylizacja warstwowego boba jest bardzo prosta. 

Postrzępiony lob i warstwowy bob to stylowe fryzury. Czasami warto zaszaleć, odejść od klasyki i postawić na coś oryginalnego. Te cięcia to strzał w dziesiątkę, jeśli zależy nam na modnych i odmładzających fryzurach.


Czytaj więcej:

Dlaczego włosy są zniszczone i wypadają? Pięć czynników, na które często nie zwracasz uwagi!

Tak wygląda koloryzacja za 1000 zł. Klientka załamana!

Jak zrobić loki bez użycia ciepła? Sprawdzona metoda na pięknie spirale

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy