Reklama

Reklama

Prosto z ulic Paryża! Paski znowu są trendy!

Jeden z najbardziej popularnych i lubianych wzorów. Paski. Wracają do mody regularnie ponieważ są proste, wdzięczne i bezpretensjonalne. Jak je nosić i jaka wersja będzie najmodniejsza w tym sezonie!


Od wyrazistych pasków z marynarskich koszulek po delikatny prążek z eleganckich garniturów. Paski są proste a zarazem fascynujące i moda po prostu nie może się bez nich obyć. Intuicyjnie wyczuwamy, że ten wzór może optycznie wpływać na kształt naszej sylwetki. Zakładamy pionowe paski, by ją wydłużyć i wysmuklić, poprzeczne, by nadać kształtów.

Warto przy tym pamiętać, że najskuteczniej "wyszczuplają" paski wąskie i subtelne. Szerokie pasy w wyrazistych kolorach mogą dać inny efekt.

W tym sezonie możemy korzystać z całej rozmaitości pasiastych wzorów, ale prym wiodą paski drobne i delikatne.

Reklama

Wkraczają do wiosenno-letnich stylizacji nieco nieśmiało - niekoniecznie jako duże powierzchnie z użyciem kontrastujących kolorów. W tym sezonie śmiało możemy postawić na pasiaste detale: szorty, skarpetki, mini-spódniczki i topy. Najmodniejszy pasek jest drobny, nierzucający się w oczy i subtelny. Dodaje sylwetce dynamiki, sprawia, ze oko zatrzymuje się na stroju, ale nie jest agresywny i kłopotliwy. Da się wpasować w stylizacje sportowe i eleganckie. A kto pragnie nieco większej ekstrawagancji, może w jednej stylizacji połączyć kilka rodzajów pasiastych deseni.

Czytaj też:

Moda prosto z Paryża: Kwiatowe motywy!

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda | trendy 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy