Reklama

Sezon na wiewiórki

Nie chcesz być blondynką? Nie musisz. W tym sezonie brunetki i szatynki też mają swoje pięć minut. O łączeniu ciemnych odcieni opowiada Leszek Czajka.

Kim Kardashian napisała na instagramie, że bycie farbowaną blondynką to praca na pełny etat, bo odrosty widać już po kilkunastu dniach, a to zmusza do częstych wizyt u fryzjera. Dlatego gwiazda zrezygnowała ostatnio z koloru blond na rzecz szlachetnych brązów.

W tym sezonie ciemne włosy są doceniane przez kreatorów trendów. Żeby je trochę ożywić, dodaje się do nich czerwone lub rude refleksy. Mogą być to cieniutkie pojedyncze kosmyki, grubsze pasma lub ogniste końcówki. Ten ostatni styl nawiązuje do modnej od kilku sezonów koloryzacji ombre hair, czyli jaśniejsze końce na ciemnych włosach. A jeśli spodobasz się sobie w czerwieniach i rudościach, to odwróć proporcje i pozostaw jedynie brązowe odrosty. To też ostatnio bardzo trendy. 

Reklama

------

Leszek Czajka - fryzjer, ambasador L’Oréal Professionnel i Kérastase. Stylista oraz mistrz kreacji wizerunku gwiazd i uczestników popularnych programów telewizyjnych: "Must Be The Music. Tylko muzyka", "Got To Dance. Tylko taniec" na antenie Polsatu oraz "Salonowe rewolucje" w Polsat Café.

PANI 7/2015


Tekst pochodzi z magazynu

PANI

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy