Reklama

Sprytne przechowywanie

Dzięki prostym rozwiązaniom zawsze możesz mieć porządek w garderobie. Oto kilka wskazówek.

Postaw na szafce w łazience pustą butelkę po dezodorancie lub małym lakierze do włosów. Naciągnij na nią wszystkie gumki do włosów - wreszcie będą w jednym miejscu. 

Biżuteria

Plastikowy pojemnik do robienia kostek lodu (z małymi przegródkami) świetnie sprawdzi się do przechowywania pierścionków i kolczyków. Naszyjniki, korale itp. przypnij do tablicy korkowej, którą możesz powiesić w sypialni - jako ozdobę.

Szaliki i chustki

Aby mieć łatwy dostęp do wszystkich szalików, chust czy apaszek, powieś je na plastikowych kółkach od starej zasłonki prysznicowej. Złóż szal na pół, przeciągnij przez kółko, a następnie wolne końce przeciągnij przez pętelkę i przymocuj do drążka w szafie - w taki sam sposób jak do prysznicowego.

Reklama

Drobiazgi w łazience

Przyczep samoprzylepną taśmę magnetyczną do drzwiczek szafki, by w ten sposób przechowywać nożyczki, wsuwki do włosów, pęsety i inne metalowe rzeczy, które łatwo się gubią.

Akcesoria do szycia

Do ich przechowywania wykorzystaj karton po jajkach. Każdy z przedziałów może posłużyć jako osobne "pomieszczenie" do gromadzenia szpilek, guzików i innych drobiazgów. Twój mąż może zastosować ten sam pomysł do przechowywania śrubek i gwoździ.

Komplety pościeli

Wykorzystaj jedną z większych poszewek i włóż do niej komplety pościeli - pozostaną w jednym miejscu.

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy