Reklama

Te ubrania są zakazane dla pań po 50-tce. Dodadzą lat

Odpowiednio dobrana stylizacja może świetnie ukryć wszelkie mankamenty figury, podkreślając jednocześnie urodę. Jest też w stanie odjąć nam lat. A przecież każda z nas pragnie wyglądać niezmiennie młodo i promiennie. Niektóre elementy garderoby mogą nas jednak skutecznie postarzyć. Stylistka radzi, których ubrań powinny wystrzegać się przede wszystkim kobiety po 50-tce.

Każda kobieta chce zachwycać swoim wyglądem. Stawiamy na diety, odpowiednie kosmetyki czy ćwiczenia. Wszystko może jednak pójść na marne, kiedy nie przyłożymy należytej uwagi do naszego stroju. Oto jakich ubrań powinny unikać kobiety po 50. roku życia, aby optycznie nie dodać sobie lat.

Zobacz również: Idealna kreacja na wesele dla dojrzałych kobiet. Małgorzata Kożuchowska inspiruje

Ubrania, które postarzają. Jak się nie postarzać strojem?

Tamsen Fadal, stylistka, która rad udziela również na TikToku, podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami. Przekazała, których elementów garderoby należy unikać, aby się nie postarzyć. Zwróciła się przede wszystkim do pań po 50-tce, które pragną wyglądać niezmiennie młodo.

Reklama

Stylistka podkreśla, iż to, co ubieramy, ma ogromne znaczenie. Ubrania są bowiem wyrazem tego, kim jesteśmy.

Zobacz również: Buty na lato dla kobiet 50+. Te wygodne modele będą hitem lata

Te elementy garderoby postarzą nawet o 10 lat

Jeżeli więc nie chcemy wyglądać starzej, niż ma to miejsce w rzeczywistości, w pierwszej kolejności powiedzmy "żegnaj" koszulkom i sukienkom maxi z dużymi nadrukami.

Z szafy powinny wylecieć również stare i niedopasowane do sylwetki spodnie.

Krytyce poddała przede wszystkim niezwykle modny w ostatnich latach krój "mom", czyli luźne i szerokie spodnie. Stylistka zaapelowała również o pozbycie się wszelkich ubrań o kroju pudełkowym.

Zobacz również: Letnie sukienki dla kobiet 50+. Bądź modna niezależnie od wieku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: co postarza kobiety?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy