Reklama

Total look Ewy Wachowicz. Ten kolor jest hitem dla dojrzałych kobiet

Total look, czyli stylizacja w jednej tonacji kolorystycznej, to jeden z najmodniejszych i najbardziej eleganckich sposobów na dobieranie poszczególnych elementów garderoby. Doskonale wie o tym również Ewa Wachowicz, która uwielbia takie stylizacje. Tym razem postawiła na beżowy kolor i wyglądała świetnie.

Stylizacje Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz jest doceniana nie tylko za swoją urodę - w końcu w przeszłości zdobyła tytuł Miss Polonia - ale także za stylizacje. Dziennikarka potrafi wyjątkowo dobrze dobierać pasujące do siebie elementy garderoby, które są dopasowane również do jej figury.

Ostatnio kobieta przebywała w górach podczas nagrywania wiosennej ramówki telewizji Polsat. Zaprezentowała wtedy zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w zimowej stylizacji w niebieskich kolorach, o czym pisaliśmy tutaj: Zimowa stylizacja Ewy Wachowicz. W tym kolorze jej do twarzy.

Reklama

Ewa Wachowicz i jej total look

Po skończeniu nagrań Wachowicz pokazała się w kolejnej modnej stylizacji. Gwiazda zaprezentowała tym razem total look w beżowych barwach. Ma na sobie długi płaszcz w kamelowym odcieniu, a pod nim białą koszulę. Do tego dobrała spodnie z dużymi kieszeniami oraz nieco jaśniejsze buty.

Dziennikarka świetnie bawiła się na wyjeździe, czego dowodem są jej wszystkie zdjęcia z wyjazdu. Jednak zapewne tęskniła już za swoim ukochanym Krakowem - Wachowicz post podpisała słowami: "Teraz już powrót do Krakowa i na obiad do Zalipianek".

Czytaj także: Ewa Wachowicz wspomina swoją studniówkę. Jej kreacja była hitem!

Fani chwalą styl Ewy Wachowicz

Fani jak zwykle pochwalili stylizację Wachowicz w komentarzach. Podkreślali jej klasę i świetne dobranie stylizacji do włosów pod kątem kolorystycznym. Internauci zwracali także uwagę na piękny uśmiech gwiazdy, który jak zwykle widać na każdym zdjęciu.

Zobacz również: Usunęła z diety jedną potrawę. Dziś ma 63 lata i ciało nastolatki

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | total look

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy