Reklama

Usunęła z diety jedną potrawę. Dziś ma 63 lata i ciało nastolatki

Co robi Grażyna Torbicka, aby nie przybierać na wadze mimo upływających lat? Wielu zdziwi fakt, że polska dziennikarka nie stosuje żadnej diety, stroni też od intensywnych treningów. Kluczem do pięknej sylwetki jest dla niej przede wszystkim zdrowy rozsądek. 63-letnia prezenterka zdradziła swój sposób na zgrabną figurę.

Grażyna Torbicka inspiracją dla innych kobiet

Grażyna Torbicka jest jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich dziennikarek. Swoją przygodę z telewizją zaczęła już w 1985 roku. Dziś 63-letnia gwiazda nadal pozostaje aktywna zawodowo, wciąż zachwycając dziennikarskim warsztatem ale również wspaniałą urodą i nienaganną sylwetką. Torbicka jest inspiracją dla wielu kobiet - nie tylko rówieśniczek, ale także tych młodszych. Obserwując jej stylizacje czy fryzury można znaleźć odpowiedź na to, jak ubierać się i czesać, aby wyglądać modnie, z klasą, a przede wszystkim młodo.

Wiele kobiet w średnim wieku zastanawia się z pewnością, jak Torbickiej udaje się utrzymać zgrabną sylwetkę, która z biegiem lat praktycznie się nie zmienia. Wydawać by się mogło, że gwiazda stosuje dietę, wybiera wyłącznie produkty zdrowe i niskokaloryczne, a wolne chwile spędza na siłowni. Nic bardziej mylnego - Torbicka zdradziła, że to nie jej bajka. Swój "wiecznie" młody wygląd przypisuje przede wszystkim genom i zdrowemu rozsądkowi. Oto co robi, aby nie przybierać na wadze.  

Reklama

Grażyna Torbicka nieustannie zachwyca sylwetką. Oto jej przepis na doskonały wygląd

Grażyna Torbicka wyznała w jednym z wywiadów, że na co dzień nie rezygnuje ze swoich ulubionych przysmaków, a w działanie "diet cud" nie wierzy. Zdradziła też, że nie przepada za intensywnymi treningami i nigdy ich nie praktykowała. Nie oznacza to jednak, że nie jest aktywna fizycznie. Wolne chwile wykorzystuje bowiem na długie spacery z psem, ponadto uprawia jogę, a zimą jeździ na nartach.  

Czytaj również: Grażyna Torbicka: Piękna... sześćdziesiątka!

Grażyna Torbicka zapytana o swój sposób na zgrabne ciało odpowiedziała, że brak predyspozycji do tycia zawdzięcza najpewniej po swoim tacie, który nigdy nie miał problemów z nadwagą. Dziennikarka wyznała też, że w codziennych nawykach żywieniowych kieruje się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Zazwyczaj je niewielkie porcje i nie przejada się. Po posiłku zwykle rezygnuje z deseru lub decyduje się zjeść tylko połowę.

Poza tym Torbicka jest fanką kuchni śródziemnomorskiej - uznawanej od wielu lat za najzdrowszą. Na co dzień stara się jeść dużo warzyw i owoców oraz orzechów, z których komponuje przeróżne sałatki. Dzięki temu zapewnia sobie codziennie sporą dawkę witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych.  Ważnym elementem kuchni śródziemnomorskiej, jaką wybiera najczęściej Torbicka są też ryby i owoce morza, a także oliwa z oliwek. Tak zbilansowana i różnorodna, a zarazem smaczna dieta przyczynia się z pewnością nie tylko do wspaniałej sylwetki gwiazdy, ale również fantastycznej kondycji skóry i włosów. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka

Reklama

Reklama

Reklama