Reklama

Unicorn nails. Bajkowy trend w manicure na nadchodzącą wiosnę

Marzysz o nieco bajkowych paznokciach? Unicorn nails są stworzone dla ciebie! Wśród trendów w manicure na nadchodzącą wiosnę 2023 znajduje się m.in. efekt, który przywołuje na myśl magiczne jednorożce. Uzyskuje się go dzięki specjalnym pyłkom i wykorzystaniu odpowiednich kolorów. Zobacz najlepsze inspiracje na tego typu paznokcie.

Trendy dotyczące paznokci na nadchodzącą wiosnę 2023 można podzielić na dwie grupy - minimalizm w stylu clean girl i ekstrawagancję w estetyce Y2K manicure. Do pierwszej z nich zaliczają się m.in. zyskujące obecnie popularność lipgloss nails inspirowane ustami pokrytymi błyszczykiem, a do drugiej - ugly nails. 

Czytaj także: "Ugly nails" zyskują fanów. Czy rzeczywiście takie paznokcie są brzydkie?

Unicorn nails - na czym polegają?

Jeśli szukasz inspiracji na manicure znajdujących się pośrodku tych skrajności, to idealnym rozwiązaniem będą unicorn nails. Nie chodzi jednak o zdobienia w postaci jednorożców, a o wykorzystanie odpowiednich kolorów. Należą do nich różowy, niebieski i fioletowy, które razem mogą stworzyć iście bajkowe i magiczne połączenie.

Reklama

Unicorn nails - jak wykonać?

Tego typu paznokcie można wykonać na kilka sposobów. Przede wszystkim będą to kolorowe pyłki, które wciera się w płytkę po pokryciu jej bazowym lakierem. Odpowiednie produkty z brokatowymi drobinkami dadzą nam możliwość uzyskania holograficznego, połyskującego efektu. 

Unicorn nails - zdobienia i wzory

Unicorn nails mogą tworzyć także jednorodną taflę na paznokciach, bez mieniących się drobinek. Jego główną zaletą jest fakt, że wygląda świetnie na każdym kształcie płytki. Różna może być również jej długość, choć najlepiej ten efekt będzie prezentować się na nieco dłuższych paznokciach.

Można również dodać do naszego manicure dodatkowe wzorki. W przypadku unicorn nails najlepiej sprawdzą się zdobienia związane z niebem, jak gwiazdki, księżyce czy chmurki. Z kolei pasującym kolorem będzie biały.

Zobacz również: Milkshake nails. Nowy trend w manicure w odcieniu mlecznej bieli

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modne paznokcie | modny manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy