Reklama

Reklama

Wdzięczny drobiazg

Dodają dziewczęcego uroku, pomagają ekspresowo ułożyć fryzurę. Same zalety? Opaski bywają też ryzykowne! Przekonały się o tym gwiazdy.

Miss klasy 10/10

Laureatka Złotego Globu za rolę w filmie "American Hustle", Amy Adams (39), wybrała prostą opaskę zygzak. Właśnie takie najchętniej noszą dziewczynki w podstawówce. Ozdoba pasuje do typu urody aktorki i jej delikatnych rysów. Ponadto czarny kolor pięknie kontrastuje z rudymi włosami. Ich lekkie podtapirowanie z przodu sprawiło, że fryzura, choć gładka, nie wygląda płasko. Prostota górą!

Wspomnienie lat 60. 10/10

Kirsten Dunst (31), nowa ambasadorka marki L’Oréal Professionnel, wie, że klasyczne stylizacje włosów nigdy nie zawodzą. Szeroka opaska w stylu lat 60. w połączeniu z lekkim tapirem na czubku głowy dały efekt doskonały. Strzał w dziesiątkę!

Reklama

Jej wysokość Afrodyta? 5/10

Halina Mlynkova (36) chciała wyglądać jak grecka bogini. Niestety, połączenie tak wyszukanego upięcia z biżuteryjną opaską dodało jej nie urody, lecz... lat. Gdyby włosy były naturalnie spięte lub zostawione w lekkim nieładzie, efekt mógłby zaskoczyć.

Cyrkowy styl 4/10

Czerwona opaska i czarne włosy Eweliny Lisowskiej (22) tworzą zgrany duet. Ale, jak wiadomo, troje to już tłok - czerwone usta psują efekt i sprawiają, że wokalistka przypomina klauna. Poza tym fryzura jest nieco niedbała, a opaska wygląda, jakby miała zaraz spaść.

Jak zostać królewną? 3/10

Wydaje się, że odpowiedzi na to pytanie szukała Ewa Pacuła (42). Tym razem nie znalazła prawidłowej. O ile sama opaska może budzić skojarzenia z królewską koroną, to niekształtne, oklapnięte upięcie przywodzi na myśl... Kopciuszka po całym dniu ciężkiej pracy. Wróżka potrzebna od zaraz!

Bal kostiumowy 3/10

Przepiękna, bardzo bogata suknia Omeny Mensah (34) robi zbyt dużą konkurencję opasce tiarze. Także mocny, lśniący makijaż oczu wpisuje się w konwencję balu kostiumowego. Warto było z czegoś zrezygnować. Prezenterka albo nie zauważyła, że się przebrała, albo pomyliła imprezy.

Po kokardę... 1/10

W kategorii "prezent świąteczny" Małgorzata Potocka (60) zdobywa dziesięć punktów! Podziwiam ją za poczucie humoru i dystans do siebie. Jednak opaskę z olbrzymią kokardą większą od głowy aktorki trudno nazwać dodatkiem. Zamiast uśmiechu może wywołać śmiech.

Sylwia Kliś - stylistka fryzur

SHOW 2/2014

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy