Reklama

Reklama

Więcej wody!

Jak odzyskać piękną cerę po zimie? Gdy ją złuszczysz i dobrze nawilżysz, od razu stanie się promienna i gładka.

Zabiegi w gabinecie

Zauważyłaś, że po zimie cera jest bardziej szorstka, choć nie żałujesz jej nawilżających preparatów? Zacznij od złuszczania naskórka. Delikatnej cerze polecamy peeling kawitacyjny, który nie tylko złuszczy szorstki naskórek, ale znakomicie oczyści pory z zanieczyszczeń i zaskórników. Koszt zabiegu: od 59 zł.

Kąpiel, prysznic

Sól z naturalną betainą dodana do kąpieli zapewni nawilżający zabieg dla skóry całego ciała. Hydro-sól jest doskonałym kosmetykiem dla skóry suchej i skłonnej do łuszczenia. Pod prysznic weź miodową piankę lub myjący balsam do ciała z kwasem hialuronowym i mocznikiem - zatrzymują wodę w skórze i ładnie ją wygładzają.

Reklama

Cera dobrze nakarmiona

Beta-glukan to polisacharyd o właściwościach silnie nawilżających. Utrzymuje wilgoć w skórze, tworząc na niej ochronny film. Także alantoina, dzięki właściwościom higroskopijnym, dobrze nawilża. Znajdziesz je w kremach do codziennej pielęgnacji. Jako kurację "od święta" wybierz serum. Preparat typu serum daje długotrwały efekt nawilżenia, gdy cera jest silnie odwodniona, zwiększając szczelność naskórka.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: nawilżanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy