Reklama

Włoski bob hitem tegorocznej jesieni

Może prawdą jest, że nie szata zdobi człowieka, ale prawdą jest też, że fryzura zdobi kobietę. Oto hit tegorocznej jesieni: włoski bob.

Lansują ją szczególnie fryzjerzy z salonu The Ha­ir Bros - i trzeba przyznać, że na brak chętnych nie narzekają.

Czym włoski bob różni się od klasycznego? Oto różnice:

Długość

Tu włosy mają taką, że można je związać. Ponadto zostały trochę inaczej wycieniowane, dzięki czemu nawet cienkie kosmyki zyskują na grubości, a cała fryzura na objętości.

Kształt

Można je zaczesać nie tylko pod spód, ale na zewnątrz, bardziej zawadiacko i dziewczęco niż kobieco. Wszystko zależy od właścicielki, od jej humoru czy też stylizacji na dany dzień.

Reklama

Elastyczność

Włoskiego boba można nosić na wiele sposobów, moda nie jest tu żadnym ograniczeniem. Jedno nieduże podpięcie całkowicie zmieni charakter fryzury, można więc śmiało eksperymentować.

Eksperymentowanie

A jeśli już mowa o owych eksperymentach, włosy można też zaczesać asymetrycznie, z jednej strony do góry a z drugiej pod spód. Fryzura wygląda bardziej ekstrawagancko i zwraca tym samym większą uwagę.

Spontaniczność

Oto jeden z największych atutów włoskiego boba - masz dużo czasu, możesz bawić się w układanie na szczotce, prostowanie prostownicą, nakręcanie pojedynczych pasemek na lokówkę. A jeśli czasu nie masz - nie musisz robić zupełnie nic, a i tak będziesz wyglądać świetnie. Dobrze obcięte włosy odwdzięczą się właścicielce z nawiązką.   

***

Przeczytaj również: 

Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

James Michael Tyler nie żyje. Fani "Przyjaciół" pogrążeni w żałobie


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy