You are Bellissima!

Bellissima – włoski producent sprzętu do stylizacji włosów, który coraz szerzej zaznacza swoją obecność na polskim rynku - rozpoczęła współpracę z polskimi blogerkami. Jeśli nie udało Wam się zakwalifikować do grupy osób testujących produkty Bellissima w konkursie styl.pl - teraz kolejny raz macie szansę je wygrać!

Wystarczy, że w najbliższych dniach będziecie śledzić kanały Cajmel, Viva-a-viva lub zwyciężczyni trzeciej edycji TopModel - Zuzy Kołodziejczyk. To na ich profilach na Instagramie lub facebooku odnajdziecie wskazówki, jak wziąć udział w konkursie. Do tej pory w podobnych akcjach wzięły udział Klaudia Łepkowska, Typowa_K, Laura Nadolska i Patrycja Banaś. Każda z dziewczyn organizuje na swoim Instagramie konkurs dla swoich fanek, zachęcający do pokazania jak wyrażają siebie poprzez fryzurę. Hasła przewodnie kampanii:  #expressyourself i #youarebellissima skierowane są do wszystkich kobiet, by uwierzyły, że ich niepowtarzalna uroda i naturalne piękno stanowią największą ich wartość.

Dzięki Bellissima, kobiety nie tylko uzyskują swobodę w wykonywaniu stylizacji, ale także mogą z łatwością dbać o własne piękno, na co dzień, w domu, za pomocą prostych gestów, korzystając z całej profesjonalnej wiedzy, którą dzieli się z nimi Bellissima.

Bellissima to włoskie słowo, które doskonale rozumiane jest przez ludzi na całym świecie. Ten prawdziwie włoski charakter nie tylko odnosi się do stylu, czy walorów estetycznych, ale jednocześnie podkreśla dwie - prawdziwie włoskie - postawy kobiet. Kobiety, na

Konkursy, które już się odbyły:

https://www.instagram.com/p/BN9GGG8BK4U/?taken-by=zuzol&hl=pl

https://www.instagram.com/p/BNglkzuhDa_/?taken-by=typowa.k

https://www.instagram.com/p/BNrg2Hwh3WO/?taken-by=lojournal

https://www.instagram.com/p/BNuFANXBGSb/?taken-by=lojournal

https://www.instagram.com/p/BNwSQhEhcjo/?taken-by=patrycjabanas

https://www.instagram.com/p/BNzUmGYBmWp/?taken-by=patrycjabanas

https://www.instagram.com/p/BNbhwjSDt95/?taken-by=klepkowska

Do wygrania są nagrody w postaci sprzętu marki Bellissima, gadżety oraz warsztaty z Zuzą- finalistką TopModel. Akcji przyświecają hashtagi: #expressyourself oraz #youarebellissima.  Zachęcamy do śledzenia kanałów na Facebooku i Instagramie wymienionych influencerek. Już 14 grudnia rusza konkurs z Zuzą Kołodziejczyk. Razem z marką Bellissima zapraszamy do zabawy. Pamiętaj: You Are Bellissima!

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy