Reklama

Reklama

Żeń-szeń regeneruje

Właściwości korzenia żeń-szenia

​Kiedyś uważany za święty, dziś robi zawrotną karierę w kosmetyce.

Dodaje energii skórze i zapobiega jej starzeniu się. Sekret jego działania tkwi m.in. w fitohormonach, czyli hormonach roślinnych, które wpływają na podziały komórkowe. Pobudzają metabolizm komórek i odżywiają je. Wzmaga się produkcja kolagenu, skóra staje się bardziej sprężysta i lepiej napięta. 

W kremie

Poszukaj kremu lub serum z żeń-szeniem, szczególnie gdy jesteś w okresie menopauzy. Przeprowadź kurację rewitalizującą i nakładaj kosmetyk rano i wieczorem. Nie zapominaj o szybko starzejącej się szyi.

Reklama

Jeśli twojej skórze potrzebna jest szybka poprawa wyglądu, sięgnij po żeńszeniową maskę. Pełna witamin i aminokwasów zadziała jak zastrzyk energii.

Ekstrakt z żeń-szenia świetnie działa też z innymi składnikami wzmacniającymi skórę, np. z koenzymem Q10. Taki odmładzający krem to gratka dla cery dojrzałej. 

W tabletkach

Aby skóra nabrała energii, wzmacniaj ją od wewnątrz, łykając tabletki z żeń-szeniem. Twój układ krwionośny będzie pracował wydajniej, dostarczając komórkom więcej tlenu i substancji odżywczych. A dobrze odżywione komórki skóry wolniej się starzeją. Już po 2 tygodniach twoja skóra odzyska młodszy wygląd.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Żeń-szeń

Reklama

Reklama

Reklama